• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA UYUŞTURUCU KOMASINA GİREN GENÇLERİ AMATÖR KAMERA GÖRÜNTÜLEDİ

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 17:27
Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde bonzai(sentetik uyuşturucu kullanan gençler komaya girerek yere yığıldı. Selahiye mahallesinde bulunan Gazipaşa İlköğretim Okulunun hemen arka kısmında meydana gelen olayda biraraya gelen 5 gençten 3'ü sokak ortasında bonzai- sentetik uyuşturucu kullandı.

 

Sentetik uyuşturucunun etkisi ile komaya giren bir genç biranda yere yığıldı. Yaşananları ise mahalle sakinleri cep telefonları ile görüntüleyerek Samsun Kent Haber haber merkezine ulaştırdı. 


İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde yaşanan olayda bonzai kullanan bir genç komaya girerken diğer iki genç ise uyuşturucunun da etkisi ile adeta kasılıp kaldı. Olay yerine emniyet ve narkotik şube ekipleri ile birlikte ambulans çağrıldı. Polislerin geldiğini gören bir genç olay yerinden kaçtı. 

 

 

Polisler ve sağlık görevlileri bonzai yüzünden komaya giren ve yerde yatan genci ambulansa alırken uyuşturucudan etkilenen diğer bir genç ise ambulansa binmemek için direndi. Polisler, uyuşturucunun etkisinde olan genci uzun uğraşlar sonucu ambulansa bindirdi. Olay yerinden kaçan bir şahsın ise daha sonra polis  tarafından yakalandığı öğrenildi. Bonzai komasına giren gençler ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Selahiye mahallesi sakinleri ise gençlerin sürekli mahallede uyuşturucu ve bonzai kullanmalarından şikayetçi oldu. 

 

İşte o görüntüler

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da kural ihlali yapan öğrenci servisi ceza yedi

Samsun Bafra'da kural ihlali yapan öğrenci servisi ceza yedi Samsun Bafra'da kural ihlali yapan öğrenci servisi ceza yedi! Samsun’un Bafra ilçesinde fazla yolcu taşıyan öğrenci servislerine ceza yazıldı. 

Samsun'da uyuşturucudan cezası bulunan şahıs tutuklandı

Samsun'da uyuşturucudan cezası bulunan şahıs tutuklandı Samsun'da uyuşturucudan cezası bulunan şahıs tutuklandı! Samsun'da uyuşturucu suçundan 1 yıl 8 ay hapis cezası bulunan bir kişi tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Samsun Çarşamba'da devrilen traktörün sürücüsü İsmail Köse öldü

Samsun Çarşamba'da devrilen traktörün sürücüsü İsmail Köse öldü Samsun Çarşamba'da devrilen traktörün sürücüsü İsmail Köse öldü! Samsun'da devrilen traktörün sürücüsü tedavi altına alındığı hastanede hayatını kaybetti. 

Samsun Bafra'da pompalı tüfekli saldırıya bir tutuklama

Samsun Bafra'da pompalı tüfekli saldırıya bir tutuklama Samsun Bafra'da pompalı tüfekli saldırıya bir tutuklama! Samsun'un Bafra ilçesinde 2 kişinin yaralandığı olayla ilgili 1 kişi tutuklandı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET