• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA UYUŞTURUCU KOMASINA GİREN GENÇLERİ AMATÖR KAMERA GÖRÜNTÜLEDİ

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 17:27
Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde bonzai(sentetik uyuşturucu kullanan gençler komaya girerek yere yığıldı. Selahiye mahallesinde bulunan Gazipaşa İlköğretim Okulunun hemen arka kısmında meydana gelen olayda biraraya gelen 5 gençten 3'ü sokak ortasında bonzai- sentetik uyuşturucu kullandı.

 

Sentetik uyuşturucunun etkisi ile komaya giren bir genç biranda yere yığıldı. Yaşananları ise mahalle sakinleri cep telefonları ile görüntüleyerek Samsun Kent Haber haber merkezine ulaştırdı. 


İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde yaşanan olayda bonzai kullanan bir genç komaya girerken diğer iki genç ise uyuşturucunun da etkisi ile adeta kasılıp kaldı. Olay yerine emniyet ve narkotik şube ekipleri ile birlikte ambulans çağrıldı. Polislerin geldiğini gören bir genç olay yerinden kaçtı. 

 

 

Polisler ve sağlık görevlileri bonzai yüzünden komaya giren ve yerde yatan genci ambulansa alırken uyuşturucudan etkilenen diğer bir genç ise ambulansa binmemek için direndi. Polisler, uyuşturucunun etkisinde olan genci uzun uğraşlar sonucu ambulansa bindirdi. Olay yerinden kaçan bir şahsın ise daha sonra polis  tarafından yakalandığı öğrenildi. Bonzai komasına giren gençler ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Selahiye mahallesi sakinleri ise gençlerin sürekli mahallede uyuşturucu ve bonzai kullanmalarından şikayetçi oldu. 

 

İşte o görüntüler

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da kocasının ele verdiği ev hanımı ByLock'tan gözaltına alındı

Samsun'da kocasının ele verdiği ev hanımı ByLock'tan gözaltına alındı Samsun'da kocasının ele verdiği ev hanımı ByLock'tan gözaltına alındı. Samsun'da FETÖ'den gözaltında bulunan bir kişi ByLock bulunan cep telefonunu eşinin kullandığını söyleyince ev hanımı gözaltına alındı.

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden tutuklanan şahıs serbest kaldı

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden tutuklanan şahıs serbest kaldı Samsun'da uyuşturucu ticaretinden tutuklanan şahıs serbest kaldı. Samsun'da 103 adet uyuşturucu hapla yakalanarak tutuklanan bir kişi yargılandığı mahkeme tarafından beraatine ve tahliyesine karar verdi.

Samsun'da uyuşturucu ticaretine 8 yıl hapis cezası

Samsun'da uyuşturucu ticaretine 8 yıl hapis cezası Samsun'da uyuşturucu ticaretine 8 yıl hapis cezası. Samsun'un İlkadım ilçesi Adalet Mahallesi'nde uyuşturucu ticareti suçundan tutuklanan genç yargılandığı mahkeme tarafından 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Samsun'da iş yerlerini soyan 2 hırsızlık zanlısı tutuklandı

Samsun'da iş yerlerini soyan 2 hırsızlık zanlısı tutuklandı Samsun'un İlkadım ve Canik ilçelerinde son iki ay içerisinde 8 ayrı iş yerini soyan hırsızlık zanlısı iki kişi çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET