• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA UYUŞTURUCU KOMASINA GİREN GENÇLERİ AMATÖR KAMERA GÖRÜNTÜLEDİ

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 17:27
Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde bonzai(sentetik uyuşturucu kullanan gençler komaya girerek yere yığıldı. Selahiye mahallesinde bulunan Gazipaşa İlköğretim Okulunun hemen arka kısmında meydana gelen olayda biraraya gelen 5 gençten 3'ü sokak ortasında bonzai- sentetik uyuşturucu kullandı.

 

Sentetik uyuşturucunun etkisi ile komaya giren bir genç biranda yere yığıldı. Yaşananları ise mahalle sakinleri cep telefonları ile görüntüleyerek Samsun Kent Haber haber merkezine ulaştırdı. 


İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde yaşanan olayda bonzai kullanan bir genç komaya girerken diğer iki genç ise uyuşturucunun da etkisi ile adeta kasılıp kaldı. Olay yerine emniyet ve narkotik şube ekipleri ile birlikte ambulans çağrıldı. Polislerin geldiğini gören bir genç olay yerinden kaçtı. 

 

 

Polisler ve sağlık görevlileri bonzai yüzünden komaya giren ve yerde yatan genci ambulansa alırken uyuşturucudan etkilenen diğer bir genç ise ambulansa binmemek için direndi. Polisler, uyuşturucunun etkisinde olan genci uzun uğraşlar sonucu ambulansa bindirdi. Olay yerinden kaçan bir şahsın ise daha sonra polis  tarafından yakalandığı öğrenildi. Bonzai komasına giren gençler ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Selahiye mahallesi sakinleri ise gençlerin sürekli mahallede uyuşturucu ve bonzai kullanmalarından şikayetçi oldu. 

 

İşte o görüntüler

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Ortaköy Reina saldırganı teröristin yakalanma anı-video

Ortaköy Reina saldırganı teröristin yakalanma anı-video Ortaköy Reina saldırganı teröristin yakalanma anı-video. İstanbul Ortaköy'de yılbaşı gecesi Reina'ya silahlı saldırı düzenleyen terörist Esenyurt'ta düzenlenen operasyonla yakalandı. İşte Reina saldırganı teröristin yakalanma anları ve fotoğrafları

Samsun'da TEİAŞ teknisyeni PKK propagandası yapmaktan gözaltına alındı

Samsun'da TEİAŞ teknisyeni PKK propagandası yapmaktan gözaltına alındı Samsun'da TEİAŞ 10. Bölgede görevli bir teknisyen PKK/KCK üyesi olma ve terör örgütü propagandası yapmaktan gözaltına alındı.

Samsun'da bomba paniği: Patlamadan etkilendi yere çakıldı

Samsun'da bomba paniği: Patlamadan etkilendi yere çakıldı Samsun'da bomba paniği: Patlamadan etkilendi yere çakıldı. Samsun'da şüpheli bir çuvalın fünye ile patlatılması esnasında sesten etkilenen sığırcık kuşu yere çakıldı.

Samsun'un Canik ilçesinde trafik kazası: 3 yaralı

Samsun'un Canik ilçesinde trafik kazası: 3 yaralı Samsun'un Canik ilçesinde trafik kazası: 3 yaralı. Samsun'un Canik ilçesi Stat Dış Kavşak'ta meydana gelen trafik kazasında 3 kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET