• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA UYUŞTURUCU KOMASINA GİREN GENÇLERİ AMATÖR KAMERA GÖRÜNTÜLEDİ

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.

07 Temmuz 2016 Perşembe 17:27
Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi

Samsun'da uyuşturucu komasına giren gençleri amatör kamera görüntüledi. Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde sentetik uyuşturucu (bonzai) kullanan gençler komaya girdi.


Samsun'un İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde bonzai(sentetik uyuşturucu kullanan gençler komaya girerek yere yığıldı. Selahiye mahallesinde bulunan Gazipaşa İlköğretim Okulunun hemen arka kısmında meydana gelen olayda biraraya gelen 5 gençten 3'ü sokak ortasında bonzai- sentetik uyuşturucu kullandı.

 

Sentetik uyuşturucunun etkisi ile komaya giren bir genç biranda yere yığıldı. Yaşananları ise mahalle sakinleri cep telefonları ile görüntüleyerek Samsun Kent Haber haber merkezine ulaştırdı. 


İlkadım ilçesi Selahiye mahallesinde yaşanan olayda bonzai kullanan bir genç komaya girerken diğer iki genç ise uyuşturucunun da etkisi ile adeta kasılıp kaldı. Olay yerine emniyet ve narkotik şube ekipleri ile birlikte ambulans çağrıldı. Polislerin geldiğini gören bir genç olay yerinden kaçtı. 

 

 

Polisler ve sağlık görevlileri bonzai yüzünden komaya giren ve yerde yatan genci ambulansa alırken uyuşturucudan etkilenen diğer bir genç ise ambulansa binmemek için direndi. Polisler, uyuşturucunun etkisinde olan genci uzun uğraşlar sonucu ambulansa bindirdi. Olay yerinden kaçan bir şahsın ise daha sonra polis  tarafından yakalandığı öğrenildi. Bonzai komasına giren gençler ambulansla hastaneye kaldırıldı.


Selahiye mahallesi sakinleri ise gençlerin sürekli mahallede uyuşturucu ve bonzai kullanmalarından şikayetçi oldu. 

 

İşte o görüntüler

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da evinin balkonunda kenevir yetiştirene adli kontrol

Samsun'da evinin balkonunda kenevir yetiştirene adli kontrol Samsun’da evinin balkonunda dişi Hint keneviri bitkisi yetiştiren bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da iki kişiyi silahla yaralamaya adli kontrol

Samsun'da iki kişiyi silahla yaralamaya adli kontrol Samsun’da 2 ayrı silahlı yaralama olayına karıştığı iddia edilen genç çıkarıldığı nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da inşaattan kablo hırsızlığına gözaltı

Samsun'da inşaattan kablo hırsızlığına gözaltı Samsun’da aynı inşaattan bir hafta arayla iki kez kablo çaldığı iddia edilen bir kişi polisin takibi sonucu yakalandı.

Samsun'da posta kutusunda ele geçen uyuşturucuya 1 gözaltı

Samsun'da posta kutusunda ele geçen uyuşturucuya 1 gözaltı Samsun'da evinin posta kutusunda uyuşturucu madde ele geçen bir kişi gözaltına alındı. 

KÖŞE YAZARLARI