• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'DA UYUŞTURUCU SATICILARINA YAPILAN DEV OPERASYONDA 16 KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yapılan dev operasyonda 16 kişi gözaltına alındı. Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında Samsun'da 16 kişinin gözaltına alındığı öğrenildi. 

08 Mayıs 2017 Pazartesi 13:11
Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yapılan dev operasyonda 16 kişi gözaltına alındı

Samsun'da uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 16 gözaltı kişi gözaltına alındı.

 

Sattıkları uyuşturucular ile gençleri zehirleyen, uyuşturucu satıcılarına Türkiye genelinde operasyon başlatıldı. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün uyuşturucu ile mücadele kapsamında düğmeye bastığı operasyonlar doğrultusunda Samsun'da da 16 kişi yakalanarak gözaltına alındı. 


Samsun'da 21 adrese eş zamanlı olarak yapılan uyuşturucu operasyonlarında 23 gram sentetik uyuşturucu, iki gram esrar, 30 adet extacy hap ele geçirildi.  Samsun'da gerçekleştirilen uyuşturcu operasyonlarında gözaltına alınan 16 kişinin Samsun Emniyet Müdürlüğüne götürüldüğü burada ki işlemlerin tamamlanması sonrası ise Adliyeye sevk edilecekleri bildirildi. 


Öte yandan Emniyet Genel Müdürlüğü'nün talimatı ile Türkiye genelinde yapılan uyuşturucu operasyonlarında ise toplam 880 kişinin gözaltına alındığı bilgisi alınırken, operasyonlarda bin kilogram 71 gram esrar, 469 kilogram eroin, 1 kilogram kokain, 10 kilogram metamfetamin, 67 kilogram sentetik kannabinoid maddesi, 10 bin 731 kök kenevir, 126 bin 539 adet uyuşturucu hap ile 85 bin 136 adet kaçak sigara, 172 bin 752 litre akaryakıt ele geçirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI