• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN ALAÇAM İLÇE EMİYET MÜDÜRÜ ABDURRAHMAN MANKAN GÖREVDEN ALINDI

Samsun'un Alaçam ilçe Emiyet Müdürü Abdurrahman Mankan görevden alındı! Samsun'un Alaçam ilçesinde FETÖ/PDY operasyonu kapsamında Alaçam Emniyet Müdürü Abdurrahman Mankan açığa alındı.

01 Ağustos 2016 Pazartesi 17:43
Samsun'un Alaçam ilçe  Emiyet Müdürü Abdurrahman Mankan görevden alındı

FETÖ-PDY operasyonu kapsamında Alaçam Emniyet Müdürü Abdurrahman Mankan  açığa alındı.Abdurrahman Manka’nın Yerine  Bafra’da görev yapmakta olan Komiser Kenan bıyık vekaleten atandı 

 

Kaynak: BRTHaber

Abdurahman Mankan

bahar duman
11 Eylül 2016 Pazar 18:20

Sayın Kenan Bıyık benAbdurhman Mankanı çok ama çok yakından tanıyorum onun ben Abdurahman Mankanın Vatanına ihanet etceni Düşünmüyorum bu nasıl oldu nasılbi iftira atıldı bilmiyorum ama ben Abdurahmanın çocuklrına bakdım 3yıl faln Aileside ve kendisde kend alemindeinsanlar benim telim 0537 652 14 57 ararsanız sevinirm bende bu işn i yüzünü bilmek isterim saygılarımla

0 Beğendim
0 Beğenmedim
 
Yanıtla
TÜM YORUMLARI GÖRÜNTÜLE

DİĞER HABERLER

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu

Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu Samsun Tekkeköy'de Zeki Öztür'ün ölümü şüpheli bulundu. Samsun'un Tekkeköy ilçesi Zafer Mahallesinde getirildiği hastaneye getirildiği öldüğü tespit edilen Zeki Öztürk'ün ölümü şüpheli bulundu.

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı

Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı Samsun'da iş adamını silahla vuran ve market soyan iki kişi tutuklandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran ve yılbaşı gecesi bir market soyan iki kişi mahkemece tutuklandı.

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında. Samsun'da işadamı Okay Altın'ın da silahla vurulması olayına karışan şahısların yılbaşı gecesi yaptıkları tüfekli ve maskeli market soygununun görüntüleri ortaya çıktı.

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırgan yakalandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vurarak yaralayan saldırganların aynı zamanda yılbaşı gecesi bir marketi soyan şahıslar olduğu tespit edildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET