• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE BERBER GÖKHAN BEL CİNAYETİNDE ŞOK DETAY

Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay! Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren kişilerin Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'nu da bıçaklayan şahıslar olduğu iddia edildi.

08 Temmuz 2016 Cuma 13:20
Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay

Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi olayının sonrası şok bir iddia gündeme geldi. 


İddiaya göre Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren şahısların bir süre önce bıçaklı saldırıya uğrayan Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na da saldıran kişiler olduğu iddia edildi.


Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmıştı. 


Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Başoğlu'na bıçaklı saldırıdan bir hafta önce ise yumruklu bir saldırı yapıldığı da öğrenildi. Ali İhsan Başoğlu'na yapılan yumruklu ve bıçaklı saldırı olayında yer alan Ramazan Ç. isimli şahsın aynı zamanda ilçede berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında da yer aldığı ortaya çıktı. 


Bafra ilçesinde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na yapılan bıçaklı saldırı olayının hemen sonrasın berber Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi ve her iki olayda da saldırganların aynı kişiler olması dikkat çekti.

 

Öte yandan Gökhan Bel'in bıçaklanması olayına karıştıktan sonra hastaneden firar eden iki saldırgandan birinin yakalandığı da öğrenildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da felçli Ahmet Kahvecioğlu evinde çıkan yangında hayatını kaybetti

Samsun Bafra'da felçli Ahmet Kahvecioğlu evinde çıkan yangında hayatını kaybetti Samsun Bafra'da felçli Ahmet Kahvecioğlu evinde çıkan yangında hayatını kaybetti. Samsun'un Bafra ilçesi Kavakpınar Zambak Sokak'ta oturan felçli Ahmet Kahvecioğlu evinde çıkan yangında dumandan zehirlenerek hayatını kaybetti.

Samsun Bafra'da Asım Kaplan'ın koyunlarını çalan 3 hırsız tutuklandı

Samsun Bafra'da Asım Kaplan'ın koyunlarını çalan 3 hırsız tutuklandı Samsun Bafra'da Asım Kaplan'ın koyunlarını çalan 3 hırsız tutuklandı. Samsun'un Bafra ilçesinde koyun, dizüstü bilgisayar ve iki lokma takımı çalan ve adli kontrol şartı ile serbest bırakılan 3 hırsız, savcının itirazı üzerine tutuklandı.

Samsun Canik iki katlı depoda çıkan yangın, korku ve panik yaşanmasına neden oldu

Samsun Canik iki katlı depoda çıkan yangın, korku ve panik yaşanmasına neden oldu Samsun'un Canik ilçesi Gaziosmanpaşa Mahallesi Dündartepe Sokak'ta fındık kabuğu ve tahta parçalarının bulunduğu betonarme iki katlı depoda çıkan yangın, korku ve panik yaşanmasına neden oldu.

Samsun Çiftlik Caddesi karıştı: Bildiri dağıtan bir kişi yaralandı

Samsun Çiftlik Caddesi karıştı: Bildiri dağıtan bir kişi yaralandı Samsun Çiftlik Caddesi karıştı: Bildiri dağıtan bir kişi yaralandı. Samsun’un İstiklal Caddesi (Çiftlik Caddesi) Süleymaniye Geçidinde bir siyasi parti üyeleri tarafından yapılan bildiri dağıtımı sırasında yaşanan gerginlikte bir kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET