• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE BERBER GÖKHAN BEL CİNAYETİNDE ŞOK DETAY

Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay! Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren kişilerin Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'nu da bıçaklayan şahıslar olduğu iddia edildi.

08 Temmuz 2016 Cuma 13:20
Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay

Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi olayının sonrası şok bir iddia gündeme geldi. 


İddiaya göre Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren şahısların bir süre önce bıçaklı saldırıya uğrayan Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na da saldıran kişiler olduğu iddia edildi.


Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmıştı. 


Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Başoğlu'na bıçaklı saldırıdan bir hafta önce ise yumruklu bir saldırı yapıldığı da öğrenildi. Ali İhsan Başoğlu'na yapılan yumruklu ve bıçaklı saldırı olayında yer alan Ramazan Ç. isimli şahsın aynı zamanda ilçede berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında da yer aldığı ortaya çıktı. 


Bafra ilçesinde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na yapılan bıçaklı saldırı olayının hemen sonrasın berber Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi ve her iki olayda da saldırganların aynı kişiler olması dikkat çekti.

 

Öte yandan Gökhan Bel'in bıçaklanması olayına karıştıktan sonra hastaneden firar eden iki saldırgandan birinin yakalandığı da öğrenildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında

Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında Samsun'da yılbaşı gecesi yapılan tüfekli ve maskeli market soygunu güvenlik kamerasında. Samsun'da işadamı Okay Altın'ın da silahla vurulması olayına karışan şahısların yılbaşı gecesi yaptıkları tüfekli ve maskeli market soygununun görüntüleri ortaya çıktı.

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı

Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırganlar aynı zamanda market soyguncusu çıktı Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vuran saldırgan yakalandı. Samsun'da işadamı Okay Altın'ı silahla vurarak yaralayan saldırganların aynı zamanda yılbaşı gecesi bir marketi soyan şahıslar olduğu tespit edildi.

Samsun Bafra'da Enver Özgan tarlada ölü halde bulunu

 Samsun Bafra'da Enver Özgan tarlada ölü halde bulunu Samsun Bafra'da Enver Özgan tarlada ölü halde bulunu. Samsun’un Bafra ilçesinin Selemelik Mahallesinde ağaç fidanı dikmek için bahçeye giden Enver Özgan tarlada ölü bulundu

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı. Samsun’un Bafra ilçesinde hasta nakil aracı ile pikabın çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET