• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE BERBER GÖKHAN BEL CİNAYETİNDE ŞOK DETAY

Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay! Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren kişilerin Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'nu da bıçaklayan şahıslar olduğu iddia edildi.

08 Temmuz 2016 Cuma 13:20
Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay

Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi olayının sonrası şok bir iddia gündeme geldi. 


İddiaya göre Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren şahısların bir süre önce bıçaklı saldırıya uğrayan Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na da saldıran kişiler olduğu iddia edildi.


Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmıştı. 


Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Başoğlu'na bıçaklı saldırıdan bir hafta önce ise yumruklu bir saldırı yapıldığı da öğrenildi. Ali İhsan Başoğlu'na yapılan yumruklu ve bıçaklı saldırı olayında yer alan Ramazan Ç. isimli şahsın aynı zamanda ilçede berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında da yer aldığı ortaya çıktı. 


Bafra ilçesinde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na yapılan bıçaklı saldırı olayının hemen sonrasın berber Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi ve her iki olayda da saldırganların aynı kişiler olması dikkat çekti.

 

Öte yandan Gökhan Bel'in bıçaklanması olayına karıştıktan sonra hastaneden firar eden iki saldırgandan birinin yakalandığı da öğrenildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da uyuşturucu ticaretine 2 tutuklama

Samsun'da uyuşturucu ticaretine 2 tutuklama Samsun’da uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen 2 kişi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden yargılanan kadın tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden yargılanan kadın tutuklandı Samsun’da uyuşturucu ticareti suçundan yargılandığı mahkeme tarafından 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Samsun'da çöpteki yangını vatandaş söndürdü

Samsun'da çöpteki yangını vatandaş söndürdü Samsun’da çöp konteyneri yanındaki çöplerin yakılması çevrede paniğe yol açtı.

Samsun'da bıçakla yaralamaya adli kontrol

Samsun'da bıçakla yaralamaya adli kontrol Samsun’da 3 kişinin bıçakla yaralaması olayıyla ilgili gözaltına alınan genç çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

KÖŞE YAZARLARI