• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE BERBER GÖKHAN BEL CİNAYETİNDE ŞOK DETAY

Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay! Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren kişilerin Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'nu da bıçaklayan şahıslar olduğu iddia edildi.

08 Temmuz 2016 Cuma 13:20
Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay

Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi olayının sonrası şok bir iddia gündeme geldi. 


İddiaya göre Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren şahısların bir süre önce bıçaklı saldırıya uğrayan Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na da saldıran kişiler olduğu iddia edildi.


Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmıştı. 


Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Başoğlu'na bıçaklı saldırıdan bir hafta önce ise yumruklu bir saldırı yapıldığı da öğrenildi. Ali İhsan Başoğlu'na yapılan yumruklu ve bıçaklı saldırı olayında yer alan Ramazan Ç. isimli şahsın aynı zamanda ilçede berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında da yer aldığı ortaya çıktı. 


Bafra ilçesinde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na yapılan bıçaklı saldırı olayının hemen sonrasın berber Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi ve her iki olayda da saldırganların aynı kişiler olması dikkat çekti.

 

Öte yandan Gökhan Bel'in bıçaklanması olayına karıştıktan sonra hastaneden firar eden iki saldırgandan birinin yakalandığı da öğrenildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Valiliği banka müdürü Gülcan Erim'in ölümü ile ilgili inceleme başlattı

Samsun Valiliği banka müdürü Gülcan Erim'in ölümü ile ilgili inceleme başlattı Samsun Valiliği mide küçültme ameliyatı sonrası hayatını kaybettiği gündeme gelen Halk Bankası Çiftlik Şube Müdürü Gülcan Erim'in ölümü ile ilgili gündeme gelen iddialar üzerine inceleme başlattı.

Samsun'da yaşlı kadının ölümüne yol açan sürücüye adli kontrol

Samsun'da yaşlı kadının ölümüne yol açan sürücüye adli kontrol Samsun'da yaşlı kadına çarparak ölümüne sebep olan tanker sürücüsü mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. 

Samsun'da sentetik uyuşturucu ile yakalanan 2 kişiye ceza yağdı

Samsun'da sentetik uyuşturucu ile yakalanan 2 kişiye ceza yağdı Samsun'da sentetik uyuşturucu ile yakalanan 2 kişiye ceza yağdı! Samsun'da içinde bulundukları otomobilde bonzai ele geçen 2 kişi yargılandıkları mahkeme tarafından 12 yıl 6'şar ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yarıaçık Cezaevi'nden kaçan firari Samsun'da yakalandı

Yarıaçık Cezaevi'nden kaçan firari Samsun'da yakalandı Yarıaçık Cezaevi'nden kaçan firari Samsun'da yakalandı! Samsun'da cezaevinden firar ettiği ileri sürülen ve uyuşturucu suçundan aranan şahıs polis tarafından gözaltına alındı. 

KÖŞE YAZARLARI

ANKET