• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE BERBER GÖKHAN BEL CİNAYETİNDE ŞOK DETAY

Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay! Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren kişilerin Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'nu da bıçaklayan şahıslar olduğu iddia edildi.

08 Temmuz 2016 Cuma 13:20
Samsun'un Bafra ilçesinde berber Gökhan Bel cinayetinde şok detay

Samsun'un Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi olayının sonrası şok bir iddia gündeme geldi. 


İddiaya göre Bafra ilçesinde berberlik yapan Gökhan Bel'i bıçaklayarak öldüren şahısların bir süre önce bıçaklı saldırıya uğrayan Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na da saldıran kişiler olduğu iddia edildi.


Bafra ilçesinde geçtiğimiz günlerde Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu bıçaklı saldırıya uğrayarak yaralanmıştı. 


Bafra Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Başoğlu'na bıçaklı saldırıdan bir hafta önce ise yumruklu bir saldırı yapıldığı da öğrenildi. Ali İhsan Başoğlu'na yapılan yumruklu ve bıçaklı saldırı olayında yer alan Ramazan Ç. isimli şahsın aynı zamanda ilçede berberlik yapan Gökhan Bel'in bıçaklanarak öldürülmesi olayında da yer aldığı ortaya çıktı. 


Bafra ilçesinde Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ali İhsan Başoğlu'na yapılan bıçaklı saldırı olayının hemen sonrasın berber Gökhan Bel'in sokak ortasında bıçaklanarak öldürülmesi ve her iki olayda da saldırganların aynı kişiler olması dikkat çekti.

 

Öte yandan Gökhan Bel'in bıçaklanması olayına karıştıktan sonra hastaneden firar eden iki saldırgandan birinin yakalandığı da öğrenildi.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı Samsun'un Canik ilçesinde bir otobüs firmasına ait yolcu taşıyan servis, panelvan tipi araç ile çarpıştı. Kazada 2'si yolcu 4 kişi yaralandı.

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 kişi husumetli oldukları kişiyle karşılaşınca bir avda tarışma kavgaya dönüştü. Kavga'da pompalı tüfek ve silahla ateş açıldı.

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı. Hrant Dink'in öldürülmesi olayında, Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğünde çekilen fotoğrafı ile ilgili İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri ile birlikte 6 kişi gözaltına alındı.

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı. Samsun'un Bafra ilçesinde 4 Haziran 2015 tarihinde Naim Tosun'u sulama kanalı kenarında öldüren Ufuk Duran iki yıl sonra yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET