• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN'UN BAFRA İLÇESİNDE KIZILIRMAK NEHRİ KENARINDA ERKEK CESEDİ BULUNDU

Samsun'un Bafra ilçesinde Kızılırmak Nehri kenarında erkek cesedi bulundu. Samsun'un Bafra ilçesinde sabah saatlerinde Kızılırmak Nehri kenarında bulunan erkek cesedinin 3 gündür kayıp olan Yunus Turan isimli gence ait olduğu belirlendi.

18 Nisan 2017 Salı 10:56
Samsun'un Bafra ilçesinde Kızılırmak Nehri kenarında erkek cesedi bulundu

Samsun'un Bafra ilçesinde 3 gündür kayıp olan 18 yaşında ki Yunus Turan'ın  cesedi Kızılırmak nehri kenarında bulundu.

 

Samsun'un Bafra ilçesinde Kızılırmak nehri kenarında sabah saatlerinde bir erkek cesedi bulundu. Kızılırmak Nehri kenarında bir ceset olduğu ihbarını alan yetkililer olay yerine gitti.

 

Yapılan incelemede Bafra ilçesi Kızılırmak nehri kenarında bulunan erkek cesedinin 3 gündür kayıp olan 18 yaşında ki Yunus Turan'a ait olduğu belirlendi. Yetkililer Yunus Turan'a ait ceseti otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderdi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI