• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN, BAFRA VE TRABZON'DA KİMSE YOK MU DERNEĞİ YÖNETİCİLERİNE FETÖ OPERASYONU

Samsun ve Bafra ilçesi ile birlikte Trabzon'da düzenlenen FETÖ operasyonunda Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Kimse Yok mu Derneği'nin eski yöneticilerinden oluşan 14 kişi gözaltına alındılar.  

18 Nisan 2017 Salı 16:25
Samsun, Bafra ve Trabzon'da Kimse Yok mu Derneği yöneticilerine FETÖ operasyonu

Samsun ve Trabzon illerinde KHK ile kapatılan Kimse Yok mu Derneği'nin eski yöneticilerine yönelik düzenlen FETÖ operasyonunda 14 kişi gözaltına alındı.

 


Samsun ve Bafra ilçesi ile birlikte Trabzon'da düzenlenen FETÖ operasyonunda Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Kimse Yokmu Derneği'nin eski yöneticilerinden oluşan 14 kişi gözaltına alındılar.  

 

Kanun Hükmünde Kararname ile kapatılan Kimse Yokmu Derneği'nin eski yöneticilerine yönelik yapılan FETÖ operasyonunda 80 polis görev aldı.  Kimse Yokmu Derneği'nin eski yöneticilerine yapılan FETÖ operasyonunda gözaltına alınanların bazılarında ByLock tespit edildiği, bazılarının ise Bank ASya'da hesabı bulunduğu öğrenildi. Samsun, Bafra ve Trabzon'da Kimse Yokmu Derneği'nin yöneticilerine yapılan FETÖ operasyonu ile ilgili soruşturma sürüyor. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI