• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA 3 KİŞİNİN ÖLDÜĞÜ CAMİ İNŞAATINDA SANİYELER ÖNCE ÇEKİLEN FOTOĞRAF

Samsun Atakum'da 3 kişinin öldüğü cami inşaatında saniyeler önce çekilen fotoğraf. Samsun'un Atakum ilçesinde Kevser Cami inşaatında yaşanan göçükte hayatlarını kaybeden 3 işçinin korkunç kazadan hemen önce çekilen fotoğrafı ortaya çıktı. 

29 Nisan 2017 Cumartesi 15:18
Samsun Atakum'da 3 kişinin öldüğü cami inşaatında saniyeler önce çekilen fotoğraf

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Kevser Caminin kubbe yapımı sırasında meydana gelen korkunç kazadan önce ise caminin kubbesinde çalışan işçilerin çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı.


Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede bulunan Kevser Cami inşaatında meydana gelen çökme sonucu 3 işçi hayatını kaybetti, 3 işçi ise yaralandı. 


Atakum ilçesi Kevser Camiinde kubbe yapımı sırasında meydana gelen korkunç kazadan saniyeler önce çekilen ve caminin kubbesinde çalışan işçilerin de karede yer aldığı bir fotoğraf ortaya çıktı.

 

 

Atakum ilçesinde Kevser Caminin bulunduğu Yeni mahallede bir evin içinde çocuğunun fotoğrafını çeken bir aile tasadüfen kubbe yapımınıda çalışan işçileri de kadraja aldı. Çekilen bu fotoğrafın hemen ardından ise Kevser Caminin kubbesinde çökme olayı meydana geldi. Yaşanan feci kazada ise 3 işçi hayatını kaybetti, 2 işçi ise yaralandı. 

 

HAYATINI KAYBEDENLERİN İSİMLERİ BELLİ OLDU


Öte yandan Atakum ilçesi Yeni mahallede inşaatı devam eden Kevser Camiinde öğle saatlerinde yaşanan korkunç kazada enkaz altında kalan Erol Zaman, Necmi Keskin, Ahmet Boz yaşamlarını kaybetti.  Cami inşaatında yaşanan göçükte yaralanan Hüseyin ve Uğur Akyol ile Hasan Temiz, kaldırıldıkları hastanelerde tedavi altına alındı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI