• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA ALACAK KAVGASINDA SİLAHLAR KONUŞTU: 1 KİŞİ ÖLDÜ 1 AĞIR YARALI

Samsun Atakum'da alacak kavgasında silahlar konuştu: 1 kişi öldü 1 ağır yaralı. Samsun'un Atakum ilçesi Alanlı mahallesinde iki taraf arasında çıkan alacak kavgasında tüfekle vurulan 1 kişi yaşamını yitirdi, 1 kişi ise yaralandı.

27 Nisan 2017 Perşembe 13:09
Samsun Atakum'da alacak kavgasında silahlar konuştu: 1 kişi öldü 1 ağır yaralı

Samsun'da yaşanan silahlı kavgaya bir yenisi daha eklendi. Asayiş olayları ile sık sık gündeme gelen Samsun bu kez de Atakum ilçesinde yaşanan alacak kavgasında çıkan silahlı çatışma haberi ile sarsıldı. 

 


Atakum ilçesi alanlı mahallesinde iki grup arasında alacak meselesi yüzünden çıkan kavgada silahlar çekilirken, yaşanan olayda  Bayram Ali K. isimli şahıs silahla vurularak hayatını kaybetti. Samsun'un Atakum ilçesi Alanlı mahallesinde iki grup arasında alacak yüzünden çıkan kavgada tüfekle açılan ateş sonucu  Bayram Ali K. (24)  ve Hakan Ç. (34) ağır yaralandığı öğrenildi.


Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırılan yaralılardan Bayram Ali K. müdahaleye rağmen kurtarılamazken, kavgaya karıştıkları iddia edilen Soner K. (22), Muhammet S. (25) ve Recep Ç. (24) gözaltına alındı.

Soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI