• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA KADIN SÜRÜCÜNÜN SİMİT CENTER'A GİRME ANI GÜVENLİK KAMERASINDA

Samsun Atakum'da kadın sürücünün Simit Center'a girme anı güvenlik kamerasında. Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde otomobilin Simit Center'a girme anına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı.

25 Nisan 2017 Salı 21:27
Samsun Atakum'da kadın sürücünün Simit Center'a girme anı güvenlik kamerasında

Samsun'un Atakum ilçesinde kadın sürücünün otomobili ile Simit Center'a girme anının görüntüleri güvenlik kemaralarına yansıdı. Atakum Simit Center kaza anına ait görüntüler. 

 

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Simit Center'da yaşanan kaza anının görüntüleri dehşete düşürdü. Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde meydana gelen korkunç kazada 1 kişi yaşamını yitirirken, 5 kişi de yaralanmıştı.

 

Atakum ilçesinde Şebnem Vergili isimli kadının kullandığı 06 FF 7855 plakalı otomobil, önce özel harekat polisi Emre Bağcı'nın kullandığı motosiklete daha sonra da kaldırımda bulunan Ozan Utku Taşkın isimli bir gence çarparak, Simit Center isimli kafeye girdi. Kazada kaldırımda bulunan ve otomobilin altında kalan Ozan Utku Taşkın hayatını kaybederken, 5 kişi de yaralanmıştı.

 

Samsun'un Atakum ilçesinde kadın sürücünün otomobili ile Simit Center'a girme anına ait görüntüler ise izleyenleri dehşete düşürdü.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI