• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA KEVSER CAMİ İNŞAATI ÇÖKTÜ 3 İŞÇİ ÖLDÜ

Samsun Atakum'da Kevser Cami inşaatı çöktü 3 işçi öldü.Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Kevser Cami inşaatı çöktü çok sayıda işcinin göçük altında kaldığı bildirildi.

29 Nisan 2017 Cumartesi 12:46
Samsun Atakum'da Kevser Cami inşaatı çöktü 3 işçi öldü

Samsun'un Atakum ilçesinde bulunan Kevser Cami inşaatının çökmesi sonucu 3 işçi hayatını kaybetti 3 işçi ise yaralandı.

 

Samsun'un Atakum ilçesinde inşaatı yapılan Kevser Caminde beton dökülürken yaşanan çökme sonucu 3 işçi göçük altında kalarak can verirken, 3 işçisinin ise meydana gelen kazada yaralandığı öğrenildi. 

 

Atakum ilçesi Yeni Mahalle de bulunan Kevser Camisi inşaatında saat 12.00 sularında beton dökümü sırasında kalıp çöktü. Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme sonucu 6 işçi göçük altında kaldı. Atakum ilçesi Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme sonrası olay yerine yerine ambulanslar ve AFAD ekipleri sevk edildi. Cami inşaatında meydana gelen olayda göçük altında kalan 6 işçiyi kurtarmak için olay yerine gelen ekipler seferber oldu. Yapılan kurtarma çalışmasında Kevser Cami inşaatında çalışan 3 işçi göçük altından yaralı olarak kurtarılırken 3 işçinin ise cesedine ulaşıldı. 

 

 

HAYATINI KAYBEDENLERİN SAYISI 4'E YÜKSELDİ

 

Atakum ilçesinde yaşanan feci olayda, Kevser Cami inşaatında kubbe yapımı sırasında çökme meydana geldi. Yaşanan çökme sırasında Kevser Cami inşaatında çalışan 6 işçi göçük altında kaldı. Olay yerine gelen ambulans ve kurtarma ekipleri, göçük altında kalan işçileri kurtarmak için adeta zamanla yarıştı. Yapılan kurtarma çalışmaları sırasında Kevser Cami inşaatında meydana gelen göçüğün altında kalan 6 işçiden 3'ünün cesedine ulaşılıdı.   Göçükten yaralı olarak kurtarılan 3 işçi ise ambulanslarla hastaneye kaldırılıken, yaralılardan 1 kişinin daha kaldırılığı Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı öğrenildi.

Atakum ilçesinde Kevser Camiinde yaşanan göçükte, hayatını kabedenlerin sayısı 4'e yükseldi, 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI