• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA OTOMOBİLİ İLE SİMİT CENTER'A GİREN KADIN SÜRÜCÜ SERBEST BIRAKILDI

Samsun Atakum'da otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücü serbest bırakıldı. Samsun'un Atakum ilçesinde yaşanan Simit Center kazasında otomobili ile Ozan Utku Taşkın ve polis memuru Emre Bağcı'nın ölümüne neden olan kadın sürücü Şebnem Vergili, serbest bırakıldı.

02 Mayıs 2017 Salı 20:08
Samsun Atakum'da otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücü serbest bırakıldı

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde 25 Nisan 2017 Salı günü meydana gelen trafik kazasında otomobili ile Simit Center'a giren ve Ozan Utku Taşkın ile polis memuru Emre Bağcı'nın ölümüne neden olan kadın sürücünün adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı öğrenildi.


Atakum ilcesi Denizevleri mahallesinde meydana gelen korkunç kazada, kadın sürücü Şebnem Vergili otomobili ile polis memuru Emre Bağcı'nın motosikletine, ardından üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın'a çarparaka Simit Center isimli kafeye girmişti. 

 

 

Atakum ilçesinde bulunan Simit Center önünde yaşanana korkunç kazada ise kadın sürücü Şebnem Vergili ve aracında bulunan iki çocuğu yaralanırken, üniversite öğrencisi Ozan Utku Taşkın ise hayatını kaybetmişti. Otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücünün çarptığı polis memuru Emre Bağcı ise ağır yaralanarak hastaneye kaldırılmıştı. Yaşanan feci kazada 25 Nisan 2017 Salı gününden itibaren ağır yaralı olarak tedavi gören polis memuru Emre Bağcı'nın da hayatını kaybettiği öğrenilirken, iki kişinin öldüğü kazaya neden olan kadın sürücü Şebnem Vergili'nin adli kontrol şartı ile serbest bırakıldığı gündeme geldi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI