• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ATAKUM'DA SİMİT CENTER'A GİREN OTOMOBİLİN SÜRÜCÜSÜ KAZA ANINI ANLATTI

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde meydana gelen trafik kazasında Simit Center'a giren otomobilin bayan sürücüsü Şebnem Vergili kaza anını anlattı.

26 Nisan 2017 Çarşamba 16:41
Samsun Atakum'da Simit Center'a giren otomobilin sürücüsü kaza anını anlattı

Samsun'un Atakum ilçesinde Simit Center'da meydana gelen trafik kazasında 1 kişinin ölümüne 5 kişinin de yaralanmasına neden olan kadın sürücü kazanın nasıl olduğu ile ilgili konuştu. 

 

Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde dün meydana gelen kazada kadın sürücü Şebnem Vergili'nin kullandığı otomobil Simit Center isimli kafeye girmişti. 


Atakum ilçesinde bulunan Simit Center'da yaşanan feci kazada, sürücü Şebnem Vergili'nin otomobili ile kaldırımda çarptığı Ozan Utku Taşkın hayatını kaybederken, polis memuru Emre Bağcı ve Simit Center'da bulunan Mehmet Emre Kefelioğlu ile birlikte iki çocuk yaralanmıştı. Atakum ilçesinde dün meydana gelen kazada Simit Center'da bulunan Mehmet Emre Kefelioğlu ile iki çocuğun durumlarının iyi olduğu öğrenildi.

 

 

Atakum ilçesi Denizevleri mahallesinde meydana gelen kazada kadın sürücü Şebnem Vergili'nin çarptığı motosikletli polis memuru Emre Bağcı'nın ise durumunun ağır olduğu bildirildi.  Simit Center'da yaşanan kazada Şebnem Vergili'nin çarptığı polis memuru Emre Bağcı'nın amilayata alındığı öğrenildi.

 

Öte yandan Simit Center'da yaşanan korkunç kazada Ozan Utku Taşkın'ın ölümüne, polis memuru Emre Bağcı'nın ağır yaralanmasına ve ikisi kendi çocuğu olmak üzere Mehmet Emre Kefelioğlu isimli şahsın yaralanmasına neden olun sürücü Şebnem Vergili'nin kaza anı ile ilgili verdiği ifade ortaya çıktı. 


Otomobili ile Simit Center'a giren kadın sürücünün tedavi gördüğü hastanede verdiği ifade de ise kazanın  kullandığı aracın direksiyonun ve gaz pedalının kilitlenmesi sonucu yaşandığını söylediği öğrenildi. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI