• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA AHMET RECEP KIYAK BOĞULARAK ÖLDÜ

Samsun Bafra'da Ahmet Recep Kıyak boğularak öldü. Samsun’un Bafra ilçesinde serinlemek için girdiği su kanalında boğulan çocuğun kimliği belli oldu.

20 Ağustos 2016 Cumartesi 18:32
Samsun Bafra'da Ahmet Recep Kıyak boğularak öldü

Samsun’un Bafra ilçesinde serinlemek için sulama kanalına giren 15 yaşında ki Ahmet Recep Kıyak boğularak hayatını kaybetti. 


Olay, Bahçeler Mahallesi Çakıllar mevkisinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kanal şelalesinde suya giren  15 yaşında ki Ahmet Recep Kıyak  akıntıya kapılarak boğuldu. 


Çocuğun cansız bedenini sudan çıkartan Yusuf Zafer Gaymaz, isimli vatandaş “Burada yüzüyorduk. Baktık suyun altından bir ceset gidiyor. Tuttum sudan çıkarttım ama iş işten geçmişti” dedi. 
 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Samsun'un Bafra ilçesinde depo yangını

Samsun'un Bafra ilçesinde depo yangını Samsun’un Bafra ilçesinde depo olarak kullanılan garajda çıkan yangın büyümeden söndürüldü.

Samsun Atakum'da bebeğini terk eden Iraklı kadın yakalandı

Samsun Atakum'da bebeğini terk eden Iraklı kadın yakalandı Samsun’un Atakum ilçesinde pusetteki 1 haftalık bebeğini tuvalete gitme bahanesiyle bir kişiye emanet edip kayıplara karışan yabancı uyruklu kadın, polisin çalışması sonucu yakalandı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü! Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanenin eczanesinde görevli Hasan Şahin nöbet tutarken görevi başında hayatını kaybetti.

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

KÖŞE YAZARLARI