• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA BY MEHMET HOME PARK İSİMLİ İŞ YERİNE POMPALI TÜFEKLİ SALDIRI

Samsun Bafra'da by Mehmet Home Park isimli iş yerine pompalı tüfekli saldırı. Samsun'un Bafra ilçesi Beşyol mevkiinde bulunan by Mehmet Home Park isimli iş yerine bir şahıs  tarafından pompalı tüfekle saldırı düzenlendi. 

15 Ağustos 2016 Pazartesi 15:04
Samsun Bafra'da by Mehmet Home Park isimli iş yerine pompalı tüfekli saldırı

Samsun'un Bafra ilçesi Beşyol mevkiinde bulunan by Mehmet Home Park isimli iş yerine pompalı tüfekli saldırı düzenlendi.

 

Samsun'un Bafra ilçesi Beşyol mevkiinde bulunan by Mehmet Home Park isimli iş yerine bir şahıs  tarafından pompalı tüfekle saldırı düzenlendi. 


Görgü tanıklarının verdiği bilgiye göre bir araç ile by Mehmet Home Park isimli iş yerine gelen bir şahıs, yanında bulunan pompalı tüfekle sağa sola ateş etmeye başladı.  İş yerinde bulunan müşteri ve çalışanlar yaşanan bu dehşet anları sırasında ise pompalı tüfekten çıkan saçmalara hedef olmamak için kaçışmaya başladı.  

 

Yaşanan saldırıda kimse yaralanmazken, olay yerine gelen polis pompalı tüfekle dehşet saçan şahsı yakalayarak gözaltına aldı. 

 

 

Kaynak: BRTHaber

DİĞER HABERLER

Samsun'da evinin balkonunda kenevir yetiştirene adli kontrol

Samsun'da evinin balkonunda kenevir yetiştirene adli kontrol Samsun’da evinin balkonunda dişi Hint keneviri bitkisi yetiştiren bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da iki kişiyi silahla yaralamaya adli kontrol

Samsun'da iki kişiyi silahla yaralamaya adli kontrol Samsun’da 2 ayrı silahlı yaralama olayına karıştığı iddia edilen genç çıkarıldığı nöbetçi mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da inşaattan kablo hırsızlığına gözaltı

Samsun'da inşaattan kablo hırsızlığına gözaltı Samsun’da aynı inşaattan bir hafta arayla iki kez kablo çaldığı iddia edilen bir kişi polisin takibi sonucu yakalandı.

Samsun'da posta kutusunda ele geçen uyuşturucuya 1 gözaltı

Samsun'da posta kutusunda ele geçen uyuşturucuya 1 gözaltı Samsun'da evinin posta kutusunda uyuşturucu madde ele geçen bir kişi gözaltına alındı. 

KÖŞE YAZARLARI