• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA FETÖ'DEN TUTUKLU 5 İŞ ADAMI MAHKEMECE TAHLİYE EDİLDİ

Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu 5 iş adamı mahkemece tahliye edildi. Samsun'un Bafra ilçesinde görülen FETÖ davasında yargılanan 5 tutuklu iş adamı mahkemenin aldığı karar ile tahliye edildi.n

25 Nisan 2017 Salı 15:49
Samsun Bafra'da FETÖ'den tutuklu 5 iş adamı mahkemece tahliye edildi

Samsun'un Bafra ilçesinde FETÖ soruşturması kapsamında tutuklanan 5 iş adamı Bafra AĞır Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıktı.  


15 Temmuz darbe girişiminin ardından Samsun'da başlatılan FETÖ/PDY soruşturmaları ve operasyonları kapsamında Bafra ilçesinde terör örgütüne para kaynağı sağladıkları iddiası ile tutuklanan 5 işadamı bugün hakim karşısına çıkarak suçlamaları kabul etmedi. Bafra Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davada mahkeme heyeti FETÖ'den tutuklu 5 işadamını adli kontol şarti ile tahliye etti. 

 

Öte yandan Bafra ilçesinde FETÖ'den tutuklanan ve mahkemece tahliye edilenlerin isimleri şöyle..

Arif Ünal, Kadir Yasa, Mustafa Şirinoğlu, Hadi Sezer, Hasan Uyar 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI