• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA MEVLÜT ERZANOĞLU'NUN SU KANALINDA CESEDİ BULUNDU

Samsun Bafra'da Mevlüt Erzanoğlu'nun su kanalında cesedi bulundu. Samsun'un Bafra ilçesinde balık tutmaya giden ve kendisinden haber alınamayan Mevlüt Erzanoğlu isimli şahsın cesedi suluma kanalında bulundu.

07 Mayıs 2017 Pazar 14:18
Samsun Bafra'da Mevlüt Erzanoğlu'nun su kanalında cesedi bulundu

Samsun'un Bafra ilçesinde balık tutmaya gittikten sonra eve geri dönmeyen Mevlüt Erzanoğlu isimli vatandaşın su kanalında cesedi bulundu. 

 

Bafra ilçesinde su kanalında bir ceset olduğu ihbari üzerine olay yerine giden jandarma görevlileri, Mevlüt Erzanoğlu'na ait olduğu belirlenen cesedi sudan çıkarttı. Yapılan incelemede Samsun'un Bafra ilçesi Koşuköyü mahallesinde bulunan erkek cesedinin 67 yaşında ki Mevlüt Erzanoğlu'na ait olduğu tespit edildi. 


İstanbul'dan Bafra ilçesinde bulunan akrabasının yanına geldiği öğrenilen Mevlüt Erzanoğlu'nun dün balık tutmaya gittiği ardından ise eve geri dönmediği öğrenildi. Dünden itibaren kayıp olan Mevlüt Erzanoğlu'nun ise  bugün su kanalında cesedi bulundu.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI