• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN BAFRA'DA MUHTAR SALİH NAYIR, KANGAL KÖPEĞİNİN SALDIRISINA UĞRAYARAK YARALANDI

Samsun'un Bafra ilçesi Kaymakamlık konutunda bulunan kangal köpeği, Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı ve Büyük Cami mahallesi muhtarı Salih Zeki Nayır'a saldırdı.

27 Nisan 2017 Perşembe 22:54
Samsun Bafra'da muhtar Salih Nayır, kangal köpeğinin saldırısına uğrayarak yaralandı

Samsun'un Bafra ilçesinde kangal köpeğinin saldırısına uğrayan Bafra Muhtarlar Derneği Başkanı Salih Zeki Nayır, hastanelik oldu. 

 

Bafra İlçe Kaymakamlığına ait konuta giden Salih Nayır burada bahçede bulunan kangal köpeğinin biran da saldırısına uğradı. Bafra Kaymakamlık konutunda bulunanların kangal köpeğinden güçlükle kurtardığı Bafra Muhtarlar Derneği Başkanıve Büyük Cami mahallesi muhtarı Salih Zeki Nayır, alnından ve burnundan yaralandı.

 

 

Kangal köpeğinin saldırısına uğrayan muhtar Salih Nayır'ın tedavi için Ondokuzmayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi hastanesine sevk edildiği öğrenildi. 
 

Öte yandan Bafra İlçe Kaymakamlığına ait konutta bulunan kangal köpeğinin daha önce de Mertcan Dağlı isimli bir çocuğu kafasından ısırarak yaraladığı öğrenildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI