• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN ÇARŞAMBA'DA 15 YAŞINDAKİ ZEKİYE KESKİN'E TECAVÜZ EDİP ÖLDÜRDÜLER

Samsun Çarşamba'da 15 yaşındaki Zekiye Keskin'e tecavüz edip öldürdüler! Samsun'un Çarşamba ilçesi Acıklı Köyü'nde fındıklıkta çürümüş halde bulunan cesedin uzun süredir kayıp olan 15 yaşındaki Zekiye Keskin’e ait olduğu tespit edildi

10 Ağustos 2016 Çarşamba 10:33

Acıklı Köyünde fındıklıkta çürümüş halde bulunan cesedin uzun süredir kayıp olan 15 yaşında ki Zekiye Keskin’e ait olduğu tespit edildi.Olay yerindeki bulgular ve Zekiye Keskin’i tanıyanların verdiği ifadeler doğrultusunda Savcılık detaylı soruşturma başlattı. Jandarma cesedin bulunduğu fındıklıkta metal dedektörüyle yaptığı aramalarda 8 adet boş mermi kovanı ele geçirdi.

 

Darmadağın Aile.Dramla Sonuçlanan Yaşam

Zekiye Keskin’in  kısacık ömründe başına gelmeyen kalmamış.Annesi Gülizar Kuru Bursa da evli olduğu eşini terkederek,Zekiye daha 3 yaşındayken Çarşamba da başka bir erkekle yaşamaya başlamış.(Zekiye Keskin öz babasının nüfusuna kayıtlı) Aileyi tanıyanların ifadesine göre Zekiye Keskin’in annesi Gülizar Kuru,birlikte yaşadığı adam tarafından para karşılığı cinsel ilişkiye zorlanmış.

 

Zekiye Keskin Mayıs ayında kaybolunca,annesi polise başvurarak 08.05.2016 tarihinde kayıp ilanı yayınlatmış.Zekiye’nin kayboluşundan 45 gün sonra anne Gülizar Kuru kanserden ölünce yakınları tarafından Giresun’un Espiye ilçesinde toprağa vermiş.

 

Küçük Yaşta Çocuğa Cinsel İstismar.Para Karşılığı İlişkiye Zorlama

Zekiye Keskin’i tanıyan E. H.(31) İfadesinde, olay yerinde bulunan kadın el çantasını Zekiye ye kendisinin hediye ettiğini söyledi.Yine İfadesine başvurulan Zekiye Keskin’in arkadaşları;E. C. S. A. ve Ü. K. Zekiye’nin para karşılığı cinsel ilişkiye girdiğini,üvey babasının Zekiye yi erkeklere pazarlıyor olabileceğini söylediler.

  

Şimdi savcılık, DNA testi için Espiye de defnedilen Zekiye’nin annesi Gülzar Kuru’nun mezarını açmayı planlıyor.Kesin sonuç mezar açıldıktan sonra yapılacak testler sonucunda belli olacak.

 

Olayın Karanlık Yüzü Aydınlanıyor

Acıklı Köyünde fındık bahçesinde çürümüş halde bulunan cesedin 15 yaşında ki Zekiye Keskin’e ait olduğu kesinlik kazanırken,tecavüz sonrası öldürülmüş olabileceği üzerinde duruluyor.Olayın Fail veya faillerinin etrafında ki çember giderek daralıyor.

 

KAYNAK: carsambatv.com

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Samsun Atakum'da bebeğini terk eden Iraklı kadın yakalandı

Samsun Atakum'da bebeğini terk eden Iraklı kadın yakalandı Samsun’un Atakum ilçesinde pusetteki 1 haftalık bebeğini tuvalete gitme bahanesiyle bir kişiye emanet edip kayıplara karışan yabancı uyruklu kadın, polisin çalışması sonucu yakalandı.

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü

Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde çalışan Hasan Şahin öldü! Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi ameliyathanenin eczanesinde görevli Hasan Şahin nöbet tutarken görevi başında hayatını kaybetti.

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı Samsun’da akşam saatlerinde şehrin üzerinde oluşan kapkara duman korku ve paniğe yol açtı.

KÖŞE YAZARLARI