• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN İLKADIM'DA İNŞAAT İŞÇİSİ CEVAT ATALI 4'ÜNCÜ KATTAN DÜŞEREK ÖLDÜ

Samsun İlkadım'da inşaat işçisi Cevat Atalı 4'üncü kattan düşerek öldü. Samsun'un İlkadım ilçesi Derebahçe mahallesinde inşaat iskelesinden düşen Cevat Atalı isimli işçi 4'üncü kattan düşerek hayatını kaybetti.

04 Mayıs 2017 Perşembe 17:06
Samsun İlkadım'da inşaat işçisi Cevat Atalı 4'üncü kattan düşerek öldü

Samsun'da bir inşaat kazası daha yaşandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Derebahçe mahallesinde bir apartmanın dış cephe izolasyonunu yapan işçi Cevat Atalı, 4'üncü kattan düşerek yaşamını yitirdi. 

 


Samsun'da bilindiği üzere Kavak ilçesinde traktör otoparkı için yapılan inşaatın çökmesi sonucu 3 işçi, Atakum ilçesinde ise Kevser Cami inşaatının kubbesinin çökmesi sonucu da 3 işçi yaşamını yitirmişti. 

 

İlkadım ilçesi Derebahçe mahallesi Türkmen sokakta bugün meydana gelen olayda ise 10 katlı binanın dış çephe işini yapan 37 yaşında ki inşaat işçisi Cevat Atalı çıktığı inşaat iskelesinde dengesini kaybedip yere düşerek hayatını kaybetti. Samsun'da inşaatlarda çalışırken yaşamını yitiren işçi sayısı ise son olay ile birlikte 7'ye yükseldi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI