• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAVAK'TA FECİ OLAY: TRAKTÖR GARAJ İNŞAATI ÇÖKTÜ 3 İŞÇİ ÖLDÜ

Samsun Kavak'ta feci olay: Traktör garaj inşaatı çöktü 3 işçi öldü. Samsun'un Kavak ilçesinde bir evin yanında yapılan traktör garajı inşaatının çökmesi sonucu göçük altında kalan Murat Batkal, Çetin Kanık ile Nevzat Aydemir öldü.

17 Nisan 2017 Pazartesi 16:14
Samsun Kavak'ta feci olay: Traktör garaj inşaatı çöktü 3 işçi öldü

Samsun'un Kavak ilçesinde çöken traktör garajı inşaatının altında kalan 3 işçinin hayatını kaybettiği öğrenildi. Kavak ilçesinde yaşanan korkunç olayda, traktör için garaj inşaatı yapan 3 işçi, yaşanan çökme sonucu hayatlarını kaybetti. 


Samsun'un Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde  traktör için yapılan garaj inşaatı çöktü, 3 işçi yaşamını yitirdi. Yaşanan üzücü olay ile ilgili soruşturma başlatıldı. Kavak ilçesinde traktör için yapılan betonarme garaj inşaatının çökmesi sonucu göçük altında kalan işçiler Murat Batkal, Çetin Kanık ile Nevzat Aydemir hayatını kaybetti.

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI