• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAVAK'TA ÜÇ İŞÇİYE MEZAR OLAN İNŞAATIN KAÇAK OLDUĞU GÜNDEME GELDİ

Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi. Samsun'un Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde üç işçinin altında kalarak öldüğü garaj inşaatının kaçak olduğu gündeme geldi. 

20 Nisan 2017 Perşembe 17:55
Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi

Samsun'un Kavak ilçesinde üç işçinin altında kalarak yaşamını yitirdiği traktör garajı inşaatının kaçak olarak yapımına başlanıldığı ileri sürüldü.

 

Kavak ilçesinde geçtiğimiz günlerde çöken traktör garajı inşaatının altında kalan Çetin Ganır, Nevzat Aydemir ve Murat Batkal isimli işçiler hayatlarını kaybetmişti.


Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde 3 kişiye mezar olan garaj inşaatının inşaat ruhsatının olmadığı gündeme geldi. Çöken inşaat ile ilgili Kavak Belediyesinde herhangi bir inşaat ruhsatının bulunmadığı ileri sürülürken, Azaklı mahallesinde 3 işçinin ölümü ile sonuçlanan olay ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. 

 


Öte yandan Samsun Mimarlar Odası Şube Başkanı İshak Memişoğlu, üç işçinin ölümüne neden olan garaj inşaatının proje ve inşaat ruhsatının olmadığını açıkladı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI