• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN KAVAK'TA ÜÇ İŞÇİYE MEZAR OLAN İNŞAATIN KAÇAK OLDUĞU GÜNDEME GELDİ

Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi. Samsun'un Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde üç işçinin altında kalarak öldüğü garaj inşaatının kaçak olduğu gündeme geldi. 

20 Nisan 2017 Perşembe 17:55
Samsun Kavak'ta üç işçiye mezar olan inşaatın kaçak olduğu gündeme geldi

Samsun'un Kavak ilçesinde üç işçinin altında kalarak yaşamını yitirdiği traktör garajı inşaatının kaçak olarak yapımına başlanıldığı ileri sürüldü.

 

Kavak ilçesinde geçtiğimiz günlerde çöken traktör garajı inşaatının altında kalan Çetin Ganır, Nevzat Aydemir ve Murat Batkal isimli işçiler hayatlarını kaybetmişti.


Kavak ilçesi Azaklı mahallesinde 3 kişiye mezar olan garaj inşaatının inşaat ruhsatının olmadığı gündeme geldi. Çöken inşaat ile ilgili Kavak Belediyesinde herhangi bir inşaat ruhsatının bulunmadığı ileri sürülürken, Azaklı mahallesinde 3 işçinin ölümü ile sonuçlanan olay ile ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi. 

 


Öte yandan Samsun Mimarlar Odası Şube Başkanı İshak Memişoğlu, üç işçinin ölümüne neden olan garaj inşaatının proje ve inşaat ruhsatının olmadığını açıkladı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: Bin 495 hap ele geçirildi, 4 gözaltı

Samsun'da uyuşturucu operasyonu: Bin 495 hap ele geçirildi, 4 gözaltı Samsun'da uyuşturucu operasyonu: Bin 495 hap ele geçirildi, 4 gözaltı. Samsun'a İstanbul'dan uyuşturucu getirileceği ihbarını alan narkotik ekipleri yaptıkları operasyonda 4 kişiyi gözaltına alırken bin 495 adet sentetik hap, 75 gram esrar ele geçirdi.

Samsun'da parkta uyuşturucu satan bir kişi tutuklandı

Samsun'da parkta uyuşturucu satan bir kişi tutuklandı Samsun'da parkta uyuşturucu satan bir kişi tutuklandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Zeytinlik mahallesinde bulunan bir parkta uyuşturucu satarken yakalanan 1 kişi mahkemece tutuklandı.

Samsun'da cami inşaatında ki göçükte ölen 3 işçi son yolculuğuna uğurlandı

Samsun'da cami inşaatında ki göçükte ölen 3 işçi son yolculuğuna uğurlandı Samsun'da cami inşaatında ki göçükte ölen 3 işçi son yolculuğuna uğurlandı. Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede Kevser Cami inşaatının kubbe yapımı sırasında yaşanan göçük faciasında yaşamını yitiren Erol Zaman, Ahmet Boz ve Necmi Keskin isimli 3 işçi toprağa verildi.

Samsun Atakum'da cami inşaatında yaşanan göçükte 4 kişi öldü, 3 yaralı var

Samsun Atakum'da cami inşaatında yaşanan göçükte 4 kişi öldü, 3 yaralı var Samsun Atakum'da cami inşaatında yaşanan göçükte 4 kişi öldü, 3 yaralı var. Samsun'un Atakum ilçesi Yeni mahallede bulunan Kevser Cami inşaatında yaşanan çökme sonucu meydana gelen kazada hayatını kaybedenlerin sayısı 4'e yükseldi.

KÖŞE YAZARLARI