• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OMÜ TRAMVAY SON DURAĞININ OLDUĞU BÖLGEDE YANGIN ÇIKTI

Samsun OMÜ tramvay son durağının olduğu bölgede yangın çıktı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi tramvay hattı son durağının bulunduğu bölgede korkutan yangın.

03 Ekim 2016 Pazartesi 13:21
Samsun OMÜ tramvay son durağının olduğu bölgede yangın çıktı

Samsun OMÜ tramvay son durağının olduğu bölgede yangın çıktı. Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi tramvay hattı son durağının bulunduğu bölgede korkutan yangın. 

 

Samsun Ondokuz Mayıs Üniversitesi tramvay hattı son durağının bulunduğu bölgede korkutan yangın. Samsun'da Ondokuz Mayıs Üniversitesi tramvay son durağında öğle  saatlerinde biran da dumanlar yükselmeye başladı. OMÜ tramvay son durağının olduğu bölgede panik yaşanmasına neden olan olayda gökyüzü biranda siyah dumanlarla kaplandı.

 

 

Olay yerine itfaiye ekipleri ve YEDAŞ yetkilileri acil olarak gitti. Durağın bulunduğu bölgede bir barakada çıktığı bildirilen yangının, olay yerinde bulunan trafoya sıçramaması için itfaiye görevlileri çıkan yangını söndürmek için uzun uğraşlar verdi. Çıkan yangın Samsun İtfaiyesi ekipleri tarafından kontrol altına alınarak söndürüldü.

 

 

 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı

Samsun'da Sivas sokakta silahlı saldırı: 1 yaralı Samsun’un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu mahallesi Sivas sokakta silahlı saldırıya uğrayan bir kişi hastanelik oldu.

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı

Samsun'da korkutan yangın: Şehrin üstünü kapkara duman kapladı Samsun’da akşam saatlerinde şehrin üzerinde oluşan kapkara duman korku ve paniğe yol açtı.

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı

Samsun'da tüfekle saldırı şüphelisi yakalandı Samsun’da bir kişiye tüfekle ateş açtığı iddia edilen genç, polisin takibi sonucu yakalandı.

Samsun'da silahla yaralamaya gözaltı

Samsun'da silahla yaralamaya gözaltı Samsun’da 2 kişinin silahla yaralanması olayına karıştığı iddia edilen bir kişi polisin takibi sonucu yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI