• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN OTOBÜS TERMİNALİNDE EL BOMBASI PANİĞİ YAŞANDI

Samsun otobüs terminalinde el bombası paniği yaşandı. Samsun Şehirlerarası Otobüs  Otogarında polis arama noktasında el bombası olduğu ihbarı panik yaşanmasına neden oldu.

09 Mayıs 2017 Salı 13:34
Samsun otobüs terminalinde el bombası paniği yaşandı

Samsun otogarında el bombası bulunduğu yönünde yapılan ihbar polisi alarma geçirdi.Samsun Yusuf Ziya Yılmaz Şehirlerarası Otobüs Terminali'nde içi boş ve pimi olmayan el bombası bulundu. Samsun otogarı terminal girişindeki polis arama noktası yakınlarında bulunan çiçekliğin önünde bir vatandaş el bombası görünce durumu polise bildirdi. 

 

Olay yerine çağrılan bomba imha ekipleri, çevrede güvenlik önlemi aldı.

 

Samsun otogarında yapılan incelemede, polisler el bombasının demirden yapılmış bir oyuncak olduğunu belirledi. 
 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI