• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUN YAKAKENT'TE KORKUNÇ CİNAYET! ÖZ BABASINI BALTA İLE ÖLDÜRÜP PARÇALARA AYIRDI

Samsun Yakakent'te korkunç cinayet! Öz babasını balta ile öldürüp parçalara ayırdı. Samsun'un Yakakent ilçesinde baltalı korkunç cinayet. Samsun'un Yakakent ilçesinde yaşanan kan donduran olayda bir kişi babasını balta ile öldürdükten sonra ahırda parçalara ayırıp kayıplara karıştı.

02 Mayıs 2017 Salı 12:40
Samsun Yakakent'te korkunç cinayet! Öz babasını balta ile öldürüp parçalara ayırdı

Samsun'un Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde kan donduran bir cinayet işlendi. Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde yaşanan korkunç olayda bir kişi öz babasının başına balta ile vurarak öldürdükten sonra, cesedini ahırda parçalara ayırarak toprağa gömdü.

 


Yakakent ilçesinde yaşanan baltalı cinayet ilçede şok etkisi yarattı. Samsun'da yaşanan baltalı cinayet olayında oğlu tarafından vücudu parçalara ayrılarak toprağa gömülen Kazım İ. isimli babanın cesedi diğer oğlu tarafından bulundu. Balta ile öldürüldükten sonra parçalara ayrılan baba Kazım İ.'nin cesedinin bulunması ile birlikte olay jandarma ekiplerine haber verildi. 

 

Edinilen bilgiye göre, Yakakent ilçesi Dikencik mahallesinde evlerinin önünde babası ile tartışan S.İ isimli oğlu, babasının başına balta ile vurarak öldürdü.  Babasının cesedini daha sonra ahıra götüren S.İ, burada öldürdüğü babasının cesedini parçalara ayırarak kazdığı kuyuya gömdü. Yaşlı adamdan haber alamayan diğer oğlu ise babasını ararken, ahırda bulduğu kuyuyu kazınca korkunç manzara ile karşılaştı. Yakakent ilçesinde babasını balta ile öldürdükten sonra kayıplara karışan S.İ isimli şahsın yakalanması için çalışma başlatıldı. 

 

 

Öte yandan Yakakent ilçesinde oğlu tarafından balta ile öldürülen Kazım İnce'nin cenazesi toprağa verildi. Yakakent ilçesinde oğlu Serkan İnce tarafından balta ile öldürülen baba Kazım İnce'nin cenazesi gözyaşları arasında ilçeye bağlı Yassıdağ mahallesinde son yolculuğuna uğurlandı. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI