• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İŞADAMI SİLAH TEŞHİRİ YAPTI O ANLARIN VİDEOSUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı. Samsunlu iş adamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.

08 Temmuz 2016 Cuma 16:31
Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı

Samsunlu işadamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.


Samsunlu işadamları ile eski bir belediye başkanı gittikleri bir gezide silah teşhiri yaparak havaya ateş etti. Bu anları ise sosyal medyada yayınlayan eski belediye başkanı ise silahını çıkartarak ateş etmeye hazırlanan iş adamına "At" demesi dikkat çekti. İşadamı ise sosyal medyada yayınlanan video da "Yatın lan yerlere" dedikten sonra tetiğe basıyor. 

 

Özellikle düğün ve bayramlarda atılan silahlar nedeniyle can kaybı ve yaralanmaların yaşandığı günümüzde, eski bir belediye başkanının silah teşhiri yapan iş adamına "at" diyerek teşvikte bulunması ve bu anları sosyal medya sayfasında yayınlaması tepki çekti.

 

Eski belediye başkanının duyarlı davranmayarak söz konusu videoyu insanlara kötü örnek oluşturacak şekilde sosyal medyada yayınlamaması eleştirilere neden oldu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı

Samsun'da çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı Samsun'da çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı. Samsun'un İlkadım ilçesi Kökçüoğlu Mahallesi'nde bulunan bir çay ocağında bıçaklı saldırıya uğrayan iki kardeş yaralandı.

Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü

Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü Samsun Terme'de tüfekle vurulan şahıs ambulans helikopterle Tıp Fakültesine götürüldü. Samsun'un Terme ilçesinde tüfekle karnından vurulan 18 yaşında ki bir şahıs, ambulans helikopter ile Tıp Fakültesine kaldırıldı.

Samsun Atakum'da okul inşaatından düşen Yücel Sona ağır yaralandı

Samsun Atakum'da okul inşaatından düşen Yücel Sona ağır yaralandı Samsun Atakum'da okul inşaatından düşen Yücel Sona ağır yaralandı. Samsun'un Atakum ilçesi Denizevleri Mahallesinde okul inşaatının ikinci katından aşağıya düşen işçi Yücel Sona ağır yaralandı.

Samsun'da birbirleri ile çarpışan motosikletli iki kurye asker arkadaşı çıktı

Samsun'da birbirleri ile çarpışan motosikletli iki kurye asker arkadaşı çıktı Samsun'un İlkadım ilçesi Çiftlik Mahallesi Hakkıbey Caddesi ile Ümraniye Sokağının kesiştiği yerde çarpışan iki motosikletli kurye yaralandı. Kazada yaralanan motosikletli iki kurye asker arkadaşı çıktı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET