• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İŞADAMI SİLAH TEŞHİRİ YAPTI O ANLARIN VİDEOSUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı. Samsunlu iş adamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.

08 Temmuz 2016 Cuma 16:31
Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı

Samsunlu işadamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.


Samsunlu işadamları ile eski bir belediye başkanı gittikleri bir gezide silah teşhiri yaparak havaya ateş etti. Bu anları ise sosyal medyada yayınlayan eski belediye başkanı ise silahını çıkartarak ateş etmeye hazırlanan iş adamına "At" demesi dikkat çekti. İşadamı ise sosyal medyada yayınlanan video da "Yatın lan yerlere" dedikten sonra tetiğe basıyor. 

 

Özellikle düğün ve bayramlarda atılan silahlar nedeniyle can kaybı ve yaralanmaların yaşandığı günümüzde, eski bir belediye başkanının silah teşhiri yapan iş adamına "at" diyerek teşvikte bulunması ve bu anları sosyal medya sayfasında yayınlaması tepki çekti.

 

Eski belediye başkanının duyarlı davranmayarak söz konusu videoyu insanlara kötü örnek oluşturacak şekilde sosyal medyada yayınlamaması eleştirilere neden oldu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı

Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı Samsun Bafra'da hasta nakil aracı ile otomobil çarpıştı. Samsun’un Bafra ilçesinde hasta nakil aracı ile pikabın çarpışması sonucu 3 kişi yaralandı.

El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı

El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı El Bab şehidi Samsunlu Ramazan Taşkın'ın Çarşamba'da ki baba evine acı haber ulaştı. El Bab'da şehit olan Samsun'lu uzman çavuş Ramazan Taşkın'ın Çarşamba ilçesinde bulunan baba evine acı haber ulaştı.

Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı

Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı Samsun'da 5 bin 300 extacy uyuşturucu hapla yakalanan 3 kişi tutuklandı. Samsun'da bir otomobile gizledikleri 5 bin 300 extacy hap ve uyuşturucu ile yakalanan İrfan Yurttürk, Yana Sahataline ve Ergün Giral tutuklandı.

Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı

Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı Samsun'da 74 yaşındaki kadın cezaevine telefonla girerken yakalandı. Samsun'da cezaevinde bulunan oğlunu ziyarete giden yaşlı kadın üzerinde cep telefonu ele geçince gözaltına alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET