• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İŞADAMI SİLAH TEŞHİRİ YAPTI O ANLARIN VİDEOSUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı. Samsunlu iş adamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.

08 Temmuz 2016 Cuma 16:31
Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı

Samsunlu işadamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.


Samsunlu işadamları ile eski bir belediye başkanı gittikleri bir gezide silah teşhiri yaparak havaya ateş etti. Bu anları ise sosyal medyada yayınlayan eski belediye başkanı ise silahını çıkartarak ateş etmeye hazırlanan iş adamına "At" demesi dikkat çekti. İşadamı ise sosyal medyada yayınlanan video da "Yatın lan yerlere" dedikten sonra tetiğe basıyor. 

 

Özellikle düğün ve bayramlarda atılan silahlar nedeniyle can kaybı ve yaralanmaların yaşandığı günümüzde, eski bir belediye başkanının silah teşhiri yapan iş adamına "at" diyerek teşvikte bulunması ve bu anları sosyal medya sayfasında yayınlaması tepki çekti.

 

Eski belediye başkanının duyarlı davranmayarak söz konusu videoyu insanlara kötü örnek oluşturacak şekilde sosyal medyada yayınlamaması eleştirilere neden oldu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı

Samsun'da yolcu taşıyan servis aracı kaza yaptı Samsun'un Canik ilçesinde bir otobüs firmasına ait yolcu taşıyan servis, panelvan tipi araç ile çarpıştı. Kazada 2'si yolcu 4 kişi yaralandı.

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı

Samsun'da pompalı tüfekli saldırı Samsun'un İlkadım ilçesinde 2 kişi husumetli oldukları kişiyle karşılaşınca bir avda tarışma kavgaya dönüştü. Kavga'da pompalı tüfek ve silahla ateş açıldı.

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı

Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı Hrant Dink cinayetinde flaş gelişme: İHA muhabiri dahil 6 kişi gözaltına alındı. Hrant Dink'in öldürülmesi olayında, Ogün Samast'ın Samsun Emniyet Müdürlüğünde çekilen fotoğrafı ile ilgili İhlas Haber Ajansı(İHA) muhabiri ile birlikte 6 kişi gözaltına alındı.

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı

Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı Samsun Bafra'da Naim Tosun'u iki yıl önce öldüren Ufuk Duran yakalandı. Samsun'un Bafra ilçesinde 4 Haziran 2015 tarihinde Naim Tosun'u sulama kanalı kenarında öldüren Ufuk Duran iki yıl sonra yakalandı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET