• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

SAMSUNLU İŞADAMI SİLAH TEŞHİRİ YAPTI O ANLARIN VİDEOSUNU SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı. Samsunlu iş adamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.

08 Temmuz 2016 Cuma 16:31
Samsunlu işadamı silah teşhiri yaptı o anların videosunu sosyal medyada paylaştı

Samsunlu işadamlarının gittikleri bir gezide havaya silahla ateş etmeleri eleştiri konusu oldu.


Samsunlu işadamları ile eski bir belediye başkanı gittikleri bir gezide silah teşhiri yaparak havaya ateş etti. Bu anları ise sosyal medyada yayınlayan eski belediye başkanı ise silahını çıkartarak ateş etmeye hazırlanan iş adamına "At" demesi dikkat çekti. İşadamı ise sosyal medyada yayınlanan video da "Yatın lan yerlere" dedikten sonra tetiğe basıyor. 

 

Özellikle düğün ve bayramlarda atılan silahlar nedeniyle can kaybı ve yaralanmaların yaşandığı günümüzde, eski bir belediye başkanının silah teşhiri yapan iş adamına "at" diyerek teşvikte bulunması ve bu anları sosyal medya sayfasında yayınlaması tepki çekti.

 

Eski belediye başkanının duyarlı davranmayarak söz konusu videoyu insanlara kötü örnek oluşturacak şekilde sosyal medyada yayınlamaması eleştirilere neden oldu. 

 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da iki motosiklet aynı anda otomobile çarptı: 2 yaralı

Samsun'da iki motosiklet aynı anda otomobile çarptı: 2 yaralı Samsun’da iki motosikletin aynı anda otomobile çarpması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi ağır yaralandı.

Samsun'da inşaattan kablo hırsızlığına adli kontrol

Samsun'da inşaattan kablo hırsızlığına adli kontrol Samsun’da aynı inşaattan bir hafta arayla iki kez kablo çaldığı iddia edilen bir kişi çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Samsun'da uyuşturucu ticaretine 2 tutuklama

Samsun'da uyuşturucu ticaretine 2 tutuklama Samsun’da uyuşturucu ticareti yaptığı iddia edilen 2 kişi mahkeme tarafından tutuklandı.

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden yargılanan kadın tutuklandı

Samsun'da uyuşturucu ticaretinden yargılanan kadın tutuklandı Samsun’da uyuşturucu ticareti suçundan yargılandığı mahkeme tarafından 8 yıl 4 ay hapis cezasına çarptırılan kadın tutuklanarak cezaevine gönderildi.

KÖŞE YAZARLARI