• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TOKAT MERKEZLİ AKARYAKIT İHALESİ OPERASYONUNDA SAMSUN DAHİL 8 İL DE 12 TUTUKLAMA

Tokat merkezli akaryakıt ihalesi operasyonunda Samsun dahil 8 il de 12 tutuklama. Tokat merkezli olarak Samsun'un da aralarında bulunduğu 8 şehirde yapılan cezaevinin akaryakıt ihalesinde usulsüzlük operasyonunda gözaltına alınan 30 kişiden 12'si tutuklandı.

22 Nisan 2017 Cumartesi 17:20
Tokat merkezli akaryakıt ihalesi operasyonunda Samsun dahil 8 il de 12 tutuklama

Tokat T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevi için düzenlenen akaryakıt ihalesinde usulsüzlük yaptıkları iddiası ile Samsun dahil 8 il de gerçekleşterilen operasyonda adliyeye sevk edilen 30 kişiden 12'si mahkeme tarafından tutuklandı.

 

Akaryakıt ihalesine fesat karıştırdıkları iddiası ile adliyeye sevk edilen zanlılardan Z.Y, A.D, M.Ç, M.Ö, B.S, Ö.E, V.P, H.A, M.D, M.Ö, F.O. ve K.D. çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Diğer zanlılar ise 7'si ise mahkeme tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.


Tokat T Tipi Kapalı ve Açık Cezaevinin akarryakıt ihalesi ile ilgili  İstanbul, Ankara, Çankırı, Sakarya, Samsun, Rize ve Edirne illerinde geçtiğimiz günlerde operasyon yapılmıştı. Yapılan operasyonda gözaltına alınan bazı şahısların cep telefonlarında ise FETÖ'nün haberleşme uygulaması ByLock bulunduğu gündeme gelmişti. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu

Samsun'da sahilde yine ceset bulundu Samsun'da 5 Mayıs ve 7 Mayıs 2017 tarihlerinde sahilde iki erkek cesedinin bulunması olayının ardından bugün de Atakum ilçesinde bir erkek cesedi daha bulundu.

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı

Samsun'da narkotik polisleri sokakları didik didik aradı Samsun'da Türkiye genelinde uyuşturucu satıcılarına yönelik başlatılan operasyonlar kapsamında 611 kişi, 142 araç ve 21 iş yeri narkotik polisleri tarafından didik didik arandı.

Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü

 Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü Samsun'da cinayet! Damat, kaynanasını ve kayın biraderini öldürdü. Samsun'un İlkadım ilçesinde Türkan Zonturlu ile oğlu Onur Diril damat tarafından silahla vurularak öldürüldü.

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü

Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü Samsun'da çıkan miras kavgasında yeğen amcasını öldürdü. Samsun'un Çarşamba ilçesinde Ali Keskin isimli şahıs miras kalan arazi yüzünden kavga ettiği  amcası Veysel Keskin'i silahla vurarak öldürdü. 

KÖŞE YAZARLARI