• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ABD'DE ASKERİ HAVA ÜSSÜNDE SİLAHLI SALDIRI

ABD'de askeri hava üssünde silahlı saldırı! ABD basını, Andrews Askeri Üssü'nde silahlı saldırgan alarmı verildiğini, üssün giriş ve çıkışa kapatıldığını duyurdu.

30 Haziran 2016 Perşembe 16:44
ABD'de askeri hava üssünde silahlı saldırı

ABD basını, Washington'daki Andrews Askeri Üssü'nde silahlı saldırı olduğunu duyurdu. Habere göre, çalışanlar sığınaklara yönlendirildi.

 

Üsse giriş ve çıkışlar kapatıldı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu. Meksika'daki bir mağarada, kayaların içinde 50.000 yıldır formunu koruyan ve eşsiz nitelikte mikroplar tespit edildi.

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması! Rus teknoloji şirketi Rostech, Rusya ve Türkiye arasında S-400 füze savunma sistemlerinin satışı konusunda görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor. 100 yılı aşkın süre önce Afrika'dan köle ticareti yapan gemilerden kaçarak Anadolu coğrafyası ve Avrupa'ya yayılan yeşil papağanların sayısının 85 bini aştığı belirtildi.

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı. Bench press dünya şampiyonu Scot Mendelson, kendisine ait rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı denemede kaslarını kopardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET