• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ABD POLİSİNİN SİYAHİYE ŞİDDETİ KAMERALARA YANSIDI

ABD polisinin siyahiye şiddeti kameralara yansıdı. Columbus şehrinde siyahi bir şüphelinin gözaltına alınması sırasında bir memur orantısız güç kullandı.

11 Nisan 2017 Salı 18:26
ABD polisinin siyahiye şiddeti kameralara yansıdı

ABD polisinin siyahiye şiddeti kameralara yansıdı. Columbus şehrinde siyahi bir şüphelinin gözaltına alınması sırasında bir memur orantısız güç kullandı.

 


ABD'de Ohio eyaletinin Columbus şehrinde, polisin yerde yatan şüphelinin kafasına önce ayağıyla bastırdığı, ardından siyahi zanlının kafasına dizin koyduğu ve bir süre öyle tuttuğu kameralara yansıdı.

 

Şahıs, diğer polisler geldikten sonra ayağa kaldırıldı ve polis merkezine götürüldü.

 

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar

Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar. Oxford Economics'in Kıdemli Ekonomisti Nafez Zouk, Türkiye'deki piyasaları değerlendirdi.

Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı

Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı. Libya açıklarında 100 kişinin bulunduğu sığınmacı botunun battığı bildirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET