• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

ALMAN BASINI REFERANDUMDAN ÇIKACAK EVET İÇİN ENDİŞELİ

Alman basını referandumdan çıkacak evet için endişeli. Referandum süresince hayır propagandası yapan Alman basını çıkacak olan sonuç için korku içerisinde olduklarını ve ülkelerini etkileyeceği endişesini yaşıyor.

16 Nisan 2017 Pazar 14:39
Alman basını referandumdan çıkacak evet için endişeli

Alman basını referandumdan çıkacak evet için endişeli. Referandum süresince hayır propagandası yapan Alman basını çıkacak olan sonuç için korku içerisinde olduklarını ve ülkelerini etkileyeceği endişesini yaşıyor.


Referandumun Türkiye için önemine vurgu yapan haberlerde "Türkiye ve Almanya için kader günü" vurgusu öne çıkıyor.

 

"ERDOĞAN ALMANYA'YA DERS VERMEK İSTİYOR"
Almanya'nın önde gelen gazetelerinden Die Welt, bugünkü referanduma ilişkin haberinde "Erdoğan Almanya ve Avrupa'ya bir ders vermek istiyor" başlığını kullandı.

 

"ALMANYA İÇİN DERS OLACAK"
Bir diğer Alman gazetesi Stern de "Halk oylaması Almanya için bir ders olacak" ifadelerine yer verdi.

DİĞER HABERLER

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı. Kolombiya’nın Cartagena kentinde inşaatı ruhsatsız olarak yapılan binanın çökmesi sonucu 20 kişi öldü, 16 kişi ise yaralandı.

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti. Kuzuların Sessizliği filmi ile Oscar ödülü kazanan ünlü yönetmen Jonathan Demme, yakalandığı gırtlak kanserine yenik düştü.

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

KÖŞE YAZARLARI