• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

BEDİRHAN GÖKÇE FETO'DAN TAZYİKLİ DUA MI İSTEDİ: BEDİRHAN GÖKÇE FETÖ'CÜMÜ

Bedirhan Gökçe FETO'dan tazyikli dua mı istedi: Bedirhan Gökçe FETÖ'cümü. Bedirhan Gökçe, Fethullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'a mail atarak dua mı istedi. Ay Yıldız Tim, Bedirhan Gökçe'nin o maillerini deşifre etti. Bedirhan Gökçe iddialara ne cevap verdi.

16 Ağustos 2016 Salı 00:42
Bedirhan Gökçe FETO'dan tazyikli dua mı istedi: Bedirhan Gökçe FETÖ'cümü

Bedirhan Gökçe FETO'dan tazyikli dua mı istedi: Bedirhan Gökçe FETÖ'cümü. Bedirhan Gökçe, Fethullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'a mail atarak dua mı istedi. Ay Yıldız Tim, Bedirhan Gökçe'nin o maillerini deşifre etti. Bedirhan Gökçe iddialara ne cevap verdi. 

 

İki hafta önce Atalay Demirci'nin FETÖ ile bağlantısını ortaya çıkaran Ayyıldız Tim bu sefer de radyocu Behirhan Gökçe'yi deşifre etti.

 

Kral FM’de hafta içi her gece program sunan radyocu ve şair Bedirhan Gökçe’nin FETÖ ile bağlantısı olduğu Ayyıldız Tim tarafından ortaya çıkarıldı.

 

MAİL YOLUYLA DUA İSTEDİ

 

Mail adresi hacklenen Bedirhan Gökçe'nin, terörist başı Fetullah Gülen'in doktoru Kudret Ünal'dan "Tazyiki artırdılar benimle ilgili sadece dua, sizden ve büyüğümüzden sonra uzun yazarım. Allah mahcup etmesin" diyerek dua istediği mail yayınlandı.

 

"TAZYİKİ ARTIRMIŞLAR DUA BEKLİYORLARMIŞ"

 

FETÖ'nün doktoru da, "Bedirhan Gökçe Bey'e tazyiki artırmışlar dua bekliyorlarmış. Hizmetlerini arzediyormuşlar efendim" yazılı kağıdı dua kutusuna attığını gösteren bir maille cevap verdi.

 

Öte yandan Radyocu Bedirhan Gökçe, iddiaları sosyal medya hesabı üzerinden yalanladı. 

Bedirhan Gökçe'nin açıklaması şu şekilde:

15 Ağustos Pazar günü pazartesi saat 13.00 civarında kendisini Ayyıldız Tim olarak nitelendiren kişi ve kişiler hakkımda “Dr. kudret” isimli bir mail sahibiyle yazışmalar yaptığımı iddia ederek asılsız suçlamalarda bulunmuşlardır.  Öncelikle tüm bu iddiaların yalan olduğunu, hedef saptırmak amaçlı olduğunu FETÖ terör örgütüüyeleri ile sanki bir ilişkim varmış gibi göstermek amacıyla yapıldığı aşikârdır. Benim ”0 şaşalı Türkçe olimpiyatlarına hiç katılmadığım gibi sonrasında defalarca “sunucu” olarak katılmam için davet etmelerine rağmen katılmadığım, çok önceden Peygamber efendimiz için düzenlenen naat gecesine katılmamı da sanki yeni katılmışım gibi gösterip neden olduğunu anlamadığım bir düşmanlıkla üzerime gelinmiştir. Adı gecen Fetö terör örgütünün hatta Kitaplarımı basmak ve dağıtmak istemelerine rağmen izin vermediğim. Televizyonlarında program yapmam istenmesine rağmen yapmadığım ve mesafeli tavrımı daima koruduğum dikkatli bakıldığında görülecektir. Hele hele Terör örgütü olarak anıldığı andan itibaren hiç bir şekilde hiçbir programlarında olmadığım da fark edilecektir.

Gerçek “tazyik”in belki de bütün bunları yapmamam nedeniyle, adı geçen kişilerden kasıtlı olarak yapıldığını da düşünmekteyim.

Darbe gecesi darbe karşıtı 9 saat yayın yaptığımız da kamuoyunun malumudur. Buna rağmen bu kişi ve kişiler “cumhurbaşkanımızın” sokağa çıkın beyanından önceki Başbakanımızın “provakosyona kapılmayın dikkatli olun” söylemini aynı şekilde aktarmamı, sanki Cumhurbaşkanımızın açıklamasından sonra yapmışım gibi kasıtlı olarak hedef saptırarak yayınlamaktadırlar. Bu örnek dahi tarafıma karşı yürütülen anti propagandanın birebir örneğidir. Yayının tamamı incelendiğinde Devlet ve Milletle nasıl bir bütün olduğum öncelikle Cumhurbaşkanımızın sonra milletimizin yanında nasıl durduğum, ilk günden itibaren demokrasi nöbetlerindi bilfiil şehir şehir gezerek milletimizin yanında darbenin karşısında olduğum da herkesin malumudur. Bu mahalde kamuoyunun ve Milletimin ve beni yakından tanıyan dinleyicilerimin benim nasıl bir vatansever olduğumu, değil bir teröre destek vermek, verene selam bile vermeyeceğim de bilinmektedir.


Bu konuda sosyal medyada destek veren herkese de buradan bir kez daha teşekkürlerimi sunarken onların ve annemin babamın dualarının bana yeteceğini ve başka bir duaya ihtiyacım olmadığını belirtirim Aynı şekilde bu asılsız ithamlarda bulunan kişi ve kişilerden şuanda gerekli hazırlıklarımı yaparak özellikle mail adreslerimin isimlerini şifrelerini yüce Türk adaletine teslim ederek şikâyetçi oluyorum. GÖNDERİLDİĞİ İDDİA EDİLEN MAİLLER TARAFIMA AİT DEĞİLDİR!

Bu korkunç oyunu sergileyen ve adıma leke sürmeye çalışan bu kişilerin en ağır şekilde cezalandırılması için ve gerçeğin ortaya çıkması için Yüce Türk Adaletinin gerekeni yapacağını biliyorum. 
 

VE BU KİŞİLERİ ÖNCE YÜCE ALLAHA SONRA YÜCE TÜRK ADALETİNE VE KENDİ VİCDANLARINA HAVALE EDİYORUM

Aynı şekilde yukarıda verdiğim örnekte olduğu gibi kamuoyunu yanıltan kişi ve kişilerin IP'lerini ve internet sitelerinin adreslerini tespit edilmesi bu çirkin ve asılsız saldırının durdurulması amacıyla, gereken hukuki tedbirleri alıyorum. Bunu yapan kişi ve kişilerden İKİ DÜNYADA DAVACI OLACAĞIM.

23 yıllık yayın hayatımda herkes bilir ki Bedirhan Gökçe HERZAMAN devletinin ve milletinin yanındadır. Ve sürekli yayınlarında “en kötü demokrasi en iyi darbeden daha iyidir” diyerek devletsizliğin nasıl kötü bir şey olduğunu çeşitli örneklerle anlattığım kamuoyunca bilinmektedir.

Bu iş aydınlanana ve gerçekler ortaya çıkana kadar RADYODA YAYIN YAPMAYACAĞIMI da sevenlerime üzülerek bildirir duayı da sadece “onlardan” beklerim.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı. İngiltere'de yaşayan 14 yaşındaki kızın sol kolu hızla büyüyor. 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı.

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü. Afganistan'ın doğusunda DEAŞ'ın kalesi olarak bilinen bölgeye düzenlenen hava harekatında 33 DEAŞ militanını öldürdü.

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor. Rusya ve Türkiye arasında pasaportsuz ve sadece kimlik kartları kullanarak gidiş geliş yapılmasına yönelik müzakereler tekrar başlıyor.

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor. Rusya'da binlerce kişi Başbakan'ın istifası için sokaklara döküldü. Dünya bu protestolarda, göstericilere uygulanan polis şiddetini konuşuyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET