• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DERBECİ GENERAL SEMİH TERZİ'NİN KARISINA NOTERDE BIÇAK ÇEKİP KOVALAYAN KATİP-VİDEO

Ömer Halisdemir'in alnından vurduğu darbeci general Semih Terzi'nin karısı Nazire Terzi, mal varlığını başkalarına aktarmak için noterde vekaletname vermek isterken noter katibi Kerem Sağlıklı tarafından bıçakla kovalandı.

27 Ağustos 2016 Cumartesi 00:40
Derbeci general Semih Terzi'nin karısına noterde bıçak çekip kovalayan katip-video

Darbeci general Semih Terzi'nin eşi, Ankara'daki bir noterde malları kaçırmak isterken tanınınca, noter katibi tarafından kovalandı

 

Kahraman Astsubay Ömer Halisdemir tarafından vurulan darbeci general Semih Terzi'nin eşi, geçen hafta tutuklanmıştı.

 

Nazire Terzi, tutuklanmadan önce mal varlıklarını üçüncü şahıslara aktarmak için Ankara'daki bir noterde vekaletname vermek isterken, noter katibi Kerem Sağlıklı onu tanıdı ve işlemi yapmak istemedi.

 

ÖMER HALİSDEMİR'İN HAKKINI YEDİRTEMEZDİM

 

Bu sırada Nazire Terzi'yi tanıyan ve bıçakla kovalayan noter katibi Kerem Sağlıklı, Show Haber'e yaptığı açıklamada, "Vekaletname eğer yapılsaydı, intikal edilecekti ve darbeci Semih Terzi'nin tüm malları kaçırabiliyordu. Bu işlemde Ömer Halisdemir gibi bir yiğidin ve 250 tane şehidin hakkı var. Bu hakları yedirtemezdim" dedi.

 

Noter katibinin Nazire Terzi'yi bıçakla kovaladığı anlar kameralara yansıdı.

 

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli. Güvenlik analisti Metin Gürcan, DEAŞ'ın tehlikeli bir strateji uyguladığını belirterek "FETÖ ve PKK'dan farklı bir örgüt. Halkı, insanı, demokrasiyi, sosyal dokuyu hedefleyen bir örgüt." dedi.

Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir

Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir. Ukraynalı genç bilim insanı Olga Brovarets'in DNA'ların mutasyonu ile ilgili çalışmasının kanser tedavisinde çığır açabileceği belirtiliyor.

Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu

Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu. Güneş sisteminde rastlanan bir göktaşında dünya ekonomisinin 137 bin katı değerinde nikel, demir ve altın madenin bulunduğu açıklandı.

Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti

Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti. çin'de freni boşalan kamyonun saçtığı dehşette 4 kişi hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET