• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

DİLENİNCİNİN PANTOLONUNU ÇIKARINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenincinin pantolonunu çıkarınca gerçek ortaya çıktı! Çin'de bir vatandaşın her iki ayakları yokmuş gibi davranan dilencinin yalanını ortaya çıkardığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 17:29

Çin'de bir adam ayakları kesilmiş gibi görünen dilenciye yaklaşıp dilencinin gerçekte ayakları olduğunu göstermek için dilencinin pantolonunu çıkardı. Dilenci birbirine bağlı ayakları ile kendisini izlemek için toplanan kalabalıktan kaçmaya çalıştı.

 

PANTOLONUNU İNDİRİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenci Çin'de genel olarak ayakları kesilen insanların kullandığı bir tekerlekli kay kay üzerinde hareket ediyordu. Pantolonu aşağı indirilince giydiği bol pantolon altında ayaklarını bir birine bağladığı ortaya çıktı.

 

KALABALIKTAN UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTI

Gerçeğin orataya çıkmasından sonra dilenci kendisine tepki gösteren kalabalıktan ayakları iç çamaşırları içinde sıkıştığı için kollarını kullanarak uzaklaşmaya çalıştı. Görüntüler internette yayınlandı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü. Afganistan'ın doğusunda DEAŞ'ın kalesi olarak bilinen bölgeye düzenlenen hava harekatında 33 DEAŞ militanını öldürdü.

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor. Rusya ve Türkiye arasında pasaportsuz ve sadece kimlik kartları kullanarak gidiş geliş yapılmasına yönelik müzakereler tekrar başlıyor.

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor. Rusya'da binlerce kişi Başbakan'ın istifası için sokaklara döküldü. Dünya bu protestolarda, göstericilere uygulanan polis şiddetini konuşuyor.

Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü

Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü. Rusya Kazan'da yaşayan 22 yaşındaki genç kız, bir yandan sabah işe gidişini sosyal medyadan yayımlayıp diğer yandan da araba kullanırken geçirdiği kazada öldü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET