• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLENİNCİNİN PANTOLONUNU ÇIKARINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenincinin pantolonunu çıkarınca gerçek ortaya çıktı! Çin'de bir vatandaşın her iki ayakları yokmuş gibi davranan dilencinin yalanını ortaya çıkardığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 17:29

Çin'de bir adam ayakları kesilmiş gibi görünen dilenciye yaklaşıp dilencinin gerçekte ayakları olduğunu göstermek için dilencinin pantolonunu çıkardı. Dilenci birbirine bağlı ayakları ile kendisini izlemek için toplanan kalabalıktan kaçmaya çalıştı.

 

PANTOLONUNU İNDİRİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenci Çin'de genel olarak ayakları kesilen insanların kullandığı bir tekerlekli kay kay üzerinde hareket ediyordu. Pantolonu aşağı indirilince giydiği bol pantolon altında ayaklarını bir birine bağladığı ortaya çıktı.

 

KALABALIKTAN UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTI

Gerçeğin orataya çıkmasından sonra dilenci kendisine tepki gösteren kalabalıktan ayakları iç çamaşırları içinde sıkıştığı için kollarını kullanarak uzaklaşmaya çalıştı. Görüntüler internette yayınlandı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak

Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak. ABD'nin yeni başkanı Trump, 20 Ocak'taki devir teslim töreninde, tören güvenliğinden de sorumlu olan Garnizon Komutanı Schwartz'ı görevden alacak. Bu uygulama ABD tarihinde bir ilk olacak.

Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir

Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir. Barack Obama döneminde gerilen Türkiye- ABD ilişkileri Donald Trump'ın göreve gelmesiyle yeni bir döneme girebileceği ifade ediliyor.

Fatema Garrar, sesiyle gönülleri fethetti

Fatema Garrar, sesiyle gönülleri fethetti Fatema Garrar, sesiyle gönülleri fethetti. İranlı görme engelli 11 yaşındaki Fatema Garrar, sesi ve şarkı söyleme yeteneğiyle gönülleri fethetti.

Vatikan'da prezervatif krizi: Şövalyelere soğuk duş

Vatikan'da prezervatif krizi: Şövalyelere soğuk duş Vatikan'da prezervatif krizi: Şövalyelere soğuk duş. Vatikan, Myanmar'da binlerce prezervatif dağıtılmasının faturasını Malta Şövalyeleri'nin üst düzey ismi Albrecht von Boeselager'e kesti. Boeselager, görevinden alındı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET