• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLENİNCİNİN PANTOLONUNU ÇIKARINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenincinin pantolonunu çıkarınca gerçek ortaya çıktı! Çin'de bir vatandaşın her iki ayakları yokmuş gibi davranan dilencinin yalanını ortaya çıkardığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 17:29

Çin'de bir adam ayakları kesilmiş gibi görünen dilenciye yaklaşıp dilencinin gerçekte ayakları olduğunu göstermek için dilencinin pantolonunu çıkardı. Dilenci birbirine bağlı ayakları ile kendisini izlemek için toplanan kalabalıktan kaçmaya çalıştı.

 

PANTOLONUNU İNDİRİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenci Çin'de genel olarak ayakları kesilen insanların kullandığı bir tekerlekli kay kay üzerinde hareket ediyordu. Pantolonu aşağı indirilince giydiği bol pantolon altında ayaklarını bir birine bağladığı ortaya çıktı.

 

KALABALIKTAN UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTI

Gerçeğin orataya çıkmasından sonra dilenci kendisine tepki gösteren kalabalıktan ayakları iç çamaşırları içinde sıkıştığı için kollarını kullanarak uzaklaşmaya çalıştı. Görüntüler internette yayınlandı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu. Meksika'daki bir mağarada, kayaların içinde 50.000 yıldır formunu koruyan ve eşsiz nitelikte mikroplar tespit edildi.

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması! Rus teknoloji şirketi Rostech, Rusya ve Türkiye arasında S-400 füze savunma sistemlerinin satışı konusunda görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor. 100 yılı aşkın süre önce Afrika'dan köle ticareti yapan gemilerden kaçarak Anadolu coğrafyası ve Avrupa'ya yayılan yeşil papağanların sayısının 85 bini aştığı belirtildi.

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı. Bench press dünya şampiyonu Scot Mendelson, kendisine ait rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı denemede kaslarını kopardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET