• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLENİNCİNİN PANTOLONUNU ÇIKARINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenincinin pantolonunu çıkarınca gerçek ortaya çıktı! Çin'de bir vatandaşın her iki ayakları yokmuş gibi davranan dilencinin yalanını ortaya çıkardığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 17:29

Çin'de bir adam ayakları kesilmiş gibi görünen dilenciye yaklaşıp dilencinin gerçekte ayakları olduğunu göstermek için dilencinin pantolonunu çıkardı. Dilenci birbirine bağlı ayakları ile kendisini izlemek için toplanan kalabalıktan kaçmaya çalıştı.

 

PANTOLONUNU İNDİRİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenci Çin'de genel olarak ayakları kesilen insanların kullandığı bir tekerlekli kay kay üzerinde hareket ediyordu. Pantolonu aşağı indirilince giydiği bol pantolon altında ayaklarını bir birine bağladığı ortaya çıktı.

 

KALABALIKTAN UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTI

Gerçeğin orataya çıkmasından sonra dilenci kendisine tepki gösteren kalabalıktan ayakları iç çamaşırları içinde sıkıştığı için kollarını kullanarak uzaklaşmaya çalıştı. Görüntüler internette yayınlandı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi

Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi! Musul’u kurtarma operasyonunda 9’uncu gün geride kalırken Peşmerge Bakanlığı'nın isteği üzerine güvenlik gerekçesiyle cepheden canlı yayınlar yapması yasaklandı. Peşmerge Bakanlığı, Türk ve uluslararası kuruluşların cephelerden operasyonu izleme izinlerini de iptal etti.

Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE

Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE! Maskeli soyguncu, iş yerini böyle soydu.

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek! Kırım Başbakanı Sergey Aksenov, Kırım'ın Rusya'nın hatta tüm Karadeniz'in bir numaralı turizm merkezi olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi! Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

KÖŞE YAZARLARI