• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

DİLENİNCİNİN PANTOLONUNU ÇIKARINCA GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenincinin pantolonunu çıkarınca gerçek ortaya çıktı! Çin'de bir vatandaşın her iki ayakları yokmuş gibi davranan dilencinin yalanını ortaya çıkardığı anlara ait görüntüler ortaya çıktı.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 17:29

Çin'de bir adam ayakları kesilmiş gibi görünen dilenciye yaklaşıp dilencinin gerçekte ayakları olduğunu göstermek için dilencinin pantolonunu çıkardı. Dilenci birbirine bağlı ayakları ile kendisini izlemek için toplanan kalabalıktan kaçmaya çalıştı.

 

PANTOLONUNU İNDİRİNCE GERÇEK ORTAYA ÇIKTI

Dilenci Çin'de genel olarak ayakları kesilen insanların kullandığı bir tekerlekli kay kay üzerinde hareket ediyordu. Pantolonu aşağı indirilince giydiği bol pantolon altında ayaklarını bir birine bağladığı ortaya çıktı.

 

KALABALIKTAN UZAKLAŞMAYA ÇALIŞTI

Gerçeğin orataya çıkmasından sonra dilenci kendisine tepki gösteren kalabalıktan ayakları iç çamaşırları içinde sıkıştığı için kollarını kullanarak uzaklaşmaya çalıştı. Görüntüler internette yayınlandı.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü

Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü! Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü. Uçakta bulunan 13 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı

Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı! Kontrolden çıkan tır ortalığı savaş alanına çevirdi.

Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi

Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi. Sanatçı Erdal Tosun bugün toprağa verildi. Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlü isimler katıldı.

Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı

Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı. Adana Aladağ ilçesi Sinanpaşa mahallesinde bulunan kız öğrenci yurdunda 12 kişinin öldüğü yangında, yurt binasının yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı. İşte o sorunun cevabı..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET