• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EŞCİNSELLERİ ÖLDÜREN ORLANDO KATLİAMCISI ERKEK SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Eşcinselleri öldüren Orlando katliamcısı erkek sevgilisini öldürdü. ABD'den İspanyolca olarak yayın yapan Univision televizyonuna çıkan sevgilisi, Omar Mateen'in AIDS olduğunu öğrendikten sonra intikam almak için katliam yaptığını söyledi.

22 Haziran 2016 Çarşamba 16:19
Eşcinselleri öldüren Orlando katliamcısı erkek sevgilisini öldürdü

ABD'nin Orlando şehrinde bir eşcinsel barda silahlı saldırı yaparak 49 kişiyi öldüren Omar Mateen'le ilgili şoke eden bir iddia ortaya çıktı.

 

SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖNE SÜRDÜ! "AIDS OLDU, İNTİKAM İÇİN YAPTI" DEDİ

ABD'den İspanyolca olarak yayın yapan Univision televizyonuna çıkan bir adam Mateen'in sevgilisi olduğunu öne sürdü. PortoRikolu olduğunu söyleyen adam Mateen'in saldırıyı grup seks yaptığı adamlardan birinin AIDS olduğunu öğrendikten sonra intikam almak için gerçekleştirdiğini söyledi.

 

''İNTİKAM AMACIYLA YAPTI''

Yayında Miguel adıyla anılan adam, "Şunun bilinmesini istiyorum, Omar bu saldırıyı terör amacıyla yapmadı, intikam için yaptı." dedi. Mateen'in eşinin de kocasının eşcinsel olduğundan haberdar olduğunu anlatan Miguel, onun tatlı biri olduğunu, oral ilişkiden çok hoşlandığını iddia etti.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu. Meksika'daki bir mağarada, kayaların içinde 50.000 yıldır formunu koruyan ve eşsiz nitelikte mikroplar tespit edildi.

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması! Rus teknoloji şirketi Rostech, Rusya ve Türkiye arasında S-400 füze savunma sistemlerinin satışı konusunda görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor. 100 yılı aşkın süre önce Afrika'dan köle ticareti yapan gemilerden kaçarak Anadolu coğrafyası ve Avrupa'ya yayılan yeşil papağanların sayısının 85 bini aştığı belirtildi.

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı. Bench press dünya şampiyonu Scot Mendelson, kendisine ait rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı denemede kaslarını kopardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET