• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

EŞCİNSELLERİ ÖLDÜREN ORLANDO KATLİAMCISI ERKEK SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Eşcinselleri öldüren Orlando katliamcısı erkek sevgilisini öldürdü. ABD'den İspanyolca olarak yayın yapan Univision televizyonuna çıkan sevgilisi, Omar Mateen'in AIDS olduğunu öğrendikten sonra intikam almak için katliam yaptığını söyledi.

22 Haziran 2016 Çarşamba 16:19
Eşcinselleri öldüren Orlando katliamcısı erkek sevgilisini öldürdü

ABD'nin Orlando şehrinde bir eşcinsel barda silahlı saldırı yaparak 49 kişiyi öldüren Omar Mateen'le ilgili şoke eden bir iddia ortaya çıktı.

 

SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖNE SÜRDÜ! "AIDS OLDU, İNTİKAM İÇİN YAPTI" DEDİ

ABD'den İspanyolca olarak yayın yapan Univision televizyonuna çıkan bir adam Mateen'in sevgilisi olduğunu öne sürdü. PortoRikolu olduğunu söyleyen adam Mateen'in saldırıyı grup seks yaptığı adamlardan birinin AIDS olduğunu öğrendikten sonra intikam almak için gerçekleştirdiğini söyledi.

 

''İNTİKAM AMACIYLA YAPTI''

Yayında Miguel adıyla anılan adam, "Şunun bilinmesini istiyorum, Omar bu saldırıyı terör amacıyla yapmadı, intikam için yaptı." dedi. Mateen'in eşinin de kocasının eşcinsel olduğundan haberdar olduğunu anlatan Miguel, onun tatlı biri olduğunu, oral ilişkiden çok hoşlandığını iddia etti.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu! Evinin bahçesini izinsiz kayda alan drone’u böyle vurdu.

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor! IPU tarafından yapılan bir araştırma, kadın milletvekillerine yönelik cinsel taciz ve hatta şiddet hadiselerinin çok yaygın olduğunu ortaya koydu.

Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi

Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi Musul'u kurtarma operasyonuna yayın yasağı geldi! Musul’u kurtarma operasyonunda 9’uncu gün geride kalırken Peşmerge Bakanlığı'nın isteği üzerine güvenlik gerekçesiyle cepheden canlı yayınlar yapması yasaklandı. Peşmerge Bakanlığı, Türk ve uluslararası kuruluşların cephelerden operasyonu izleme izinlerini de iptal etti.

Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE

Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE! Maskeli soyguncu, iş yerini böyle soydu.

KÖŞE YAZARLARI