• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

EŞCİNSELLERİ ÖLDÜREN ORLANDO KATLİAMCISI ERKEK SEVGİLİSİNİ ÖLDÜRDÜ

Eşcinselleri öldüren Orlando katliamcısı erkek sevgilisini öldürdü. ABD'den İspanyolca olarak yayın yapan Univision televizyonuna çıkan sevgilisi, Omar Mateen'in AIDS olduğunu öğrendikten sonra intikam almak için katliam yaptığını söyledi.

22 Haziran 2016 Çarşamba 16:19
Eşcinselleri öldüren Orlando katliamcısı erkek sevgilisini öldürdü

ABD'nin Orlando şehrinde bir eşcinsel barda silahlı saldırı yaparak 49 kişiyi öldüren Omar Mateen'le ilgili şoke eden bir iddia ortaya çıktı.

 

SEVGİLİSİ OLDUĞUNU ÖNE SÜRDÜ! "AIDS OLDU, İNTİKAM İÇİN YAPTI" DEDİ

ABD'den İspanyolca olarak yayın yapan Univision televizyonuna çıkan bir adam Mateen'in sevgilisi olduğunu öne sürdü. PortoRikolu olduğunu söyleyen adam Mateen'in saldırıyı grup seks yaptığı adamlardan birinin AIDS olduğunu öğrendikten sonra intikam almak için gerçekleştirdiğini söyledi.

 

''İNTİKAM AMACIYLA YAPTI''

Yayında Miguel adıyla anılan adam, "Şunun bilinmesini istiyorum, Omar bu saldırıyı terör amacıyla yapmadı, intikam için yaptı." dedi. Mateen'in eşinin de kocasının eşcinsel olduğundan haberdar olduğunu anlatan Miguel, onun tatlı biri olduğunu, oral ilişkiden çok hoşlandığını iddia etti.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı. İngiltere'de yaşayan 14 yaşındaki kızın sol kolu hızla büyüyor. 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı.

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü. Afganistan'ın doğusunda DEAŞ'ın kalesi olarak bilinen bölgeye düzenlenen hava harekatında 33 DEAŞ militanını öldürdü.

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor. Rusya ve Türkiye arasında pasaportsuz ve sadece kimlik kartları kullanarak gidiş geliş yapılmasına yönelik müzakereler tekrar başlıyor.

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor. Rusya'da binlerce kişi Başbakan'ın istifası için sokaklara döküldü. Dünya bu protestolarda, göstericilere uygulanan polis şiddetini konuşuyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET