• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FATURALARI ÖDEMEYEN NİŞANLISINA CİNSEL İLİŞKİ YASAĞI UYGULUYOR

Faturaları ödemeyen nişanlısına cinsel ilişki yasağı uyguluyor! Lüks harcamaları için nişanlısının parasını harcayan kadın, faturaları ödemediği takdirde nişanlısını cinsel ilişki ambargosu ile cezalandırıyor.

15 Haziran 2016 Çarşamba 17:41
Faturaları ödemeyen nişanlısına cinsel ilişki yasağı uyguluyor

İngiltere'nin Durham şehrinde yaşayan ve alışveriş bağımlısı olduğunu açıkça itiraf eden 30 yaşındaki Janey, nişanlısının parasını pervasızca lüks harcamaları için kullanıyor. Eski bir asker olan Ross, alışveriş delisi kadının harcamalarının faturalarını ödemeyi reddederse kimi zaman üç haftayı bulan cinsel ilişki ambargolarıyla yüz yüze kalıyor.

300.000 LİRA DEĞERİNDE RANGE ROVER CİP İSTİYOR

Kanal 5'te yayınlanan Little Divas: Tantrums and Tiaras adlı belgesel programda gösterilecek bölümde, alışveriş hastası Janey'in müsrif hayat tarzının faturasının neredeyse tamamen sevgilisi Ross tarafından ödenmesi konu edildi. Savurgan kadının sevgilisinden güncel talepleri arasında yaklaşık 300.000 lira değerinde bir Range Rovercip ve ortalama 58.000 lira değerinde estetik ameliyatlar da yer alıyor.

FATURALARI ÖDEMEZSE CİNSEL İLİŞKİ YASAĞI CEZASI

Mail Online'ın haberine göre, eski bir asker olan Ross yıllar içinde edindiği birikimleri 2011 yılında tanıştığı ve beş yıldır birlikte olduğu Janey'in lüks harcamaları için kullanıyor. Belgeselde konuşan Janey: "Ross, bana hayır dememesi gerektiğini biliyor. Aksi halde geçmişte de yaptığım gibi ona bir haftadan üç haftaya kadar cinsel ilişki yasağı koyuyorum. İsteklerini yerine getirtmek için erkekleri ikna etme konusunda, bir kadının özel bölgelerinin gücü inanılmaz." sözlerini sarf etti.

MÜSRİF KADININ İLK HARÇLIĞI AYDA 250 TL, SONUNCUSU 12.500 TL İMİŞ

Geçtiğimiz altı ay içerisinde 100 çift ayakkabı aldığını, bakım terapilerine yirmi bin liradan fazla para harcadığını belirten Janey: "Ross her zaman bana harçlık verdi. İlk ay iki yüz elli lira ile başladım. Geçtiğimiz ay on iki bin beş yüz lira harcadım." sözleriyle 'duygusal' ilişkisini özetledi. Janey, 'metres' gibi olmaktan hoşlandığını ve ne istediğini gayet iyi bildiğini sözlerine ekledi.

NİŞANLISI, MÜSRİF KADININ YAVAŞLAMAYI ÖĞRENMESİNİ UMUYOR

Savurgan kadının nişanlısı Ross, sürekli lüks harcamaların kendisini endişelendirdiğini, Janey'in paranın her an bitebileceği gerçeğini anlamadığını dile getirdi. Janey aşırıya kaçtığının farkında olduğunu belirtirken, Ross müsrif nişanlısının yavaşlamayı öğrenmesini umduğunu ifade etti.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Çeçenistan'da Rus askeri üssüne terör saldırısı: 6 asker öldü

Çeçenistan'da Rus askeri üssüne terör saldırısı: 6 asker öldü Çeçenistan'da Rus askeri üssüne terör saldırısı: 6 asker öldü. Rusya'nın Çeçenistan'daki askeri üssüne DEAŞ'lı teröristler girdi. Çıkan çatışmada çok sayıda asker yaralanırken, 6 Rus askeri hayatını kaybetti.

ABD, Türkiye'ye vermediği füzelerle donattı, Rusya kol kanat gerdi

ABD, Türkiye'ye vermediği füzelerle donattı, Rusya kol kanat gerdi ABD, Türkiye'ye vermediği füzelerle donattı, Rusya kol kanat gerdi. ABD, YPG'yi Türkiye'ye vermediği tanksavar Javelin ve Stinger füzeleriyle donattı. Rusya, YPG'ye kol kanat gerdi. Almanya ise, tank savunma sistemlerinin Türkiye'ye satışına izin vermiyor.

Jivarolar, düşmanların kafalarını kesip küçültüyor

Jivarolar, düşmanların kafalarını kesip küçültüyor Jivarolar, düşmanların kafalarını kesip küçültüyor. Amozon Nehri'nin kıyılarında bulunan Ekvador Ormanları'nda ruhun kafataslarında olduğuna inanan Jivarolar, düşmanların kafalarını kesip küçültüyor.

Bozuk et skandalın ardından yasaklar art arda geldi

Bozuk et skandalın ardından yasaklar art arda geldi Bozuk et skandalın ardından yasaklar art arda geldi. Brezilya'daki bozuk et skandalı sonrasında, et ithalatını durduran ülkeler arasına Endonezya ve Vietnam'da katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET