• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FATURALARI ÖDEMEYEN NİŞANLISINA CİNSEL İLİŞKİ YASAĞI UYGULUYOR

Faturaları ödemeyen nişanlısına cinsel ilişki yasağı uyguluyor! Lüks harcamaları için nişanlısının parasını harcayan kadın, faturaları ödemediği takdirde nişanlısını cinsel ilişki ambargosu ile cezalandırıyor.

15 Haziran 2016 Çarşamba 17:41
Faturaları ödemeyen nişanlısına cinsel ilişki yasağı uyguluyor

İngiltere'nin Durham şehrinde yaşayan ve alışveriş bağımlısı olduğunu açıkça itiraf eden 30 yaşındaki Janey, nişanlısının parasını pervasızca lüks harcamaları için kullanıyor. Eski bir asker olan Ross, alışveriş delisi kadının harcamalarının faturalarını ödemeyi reddederse kimi zaman üç haftayı bulan cinsel ilişki ambargolarıyla yüz yüze kalıyor.

300.000 LİRA DEĞERİNDE RANGE ROVER CİP İSTİYOR

Kanal 5'te yayınlanan Little Divas: Tantrums and Tiaras adlı belgesel programda gösterilecek bölümde, alışveriş hastası Janey'in müsrif hayat tarzının faturasının neredeyse tamamen sevgilisi Ross tarafından ödenmesi konu edildi. Savurgan kadının sevgilisinden güncel talepleri arasında yaklaşık 300.000 lira değerinde bir Range Rovercip ve ortalama 58.000 lira değerinde estetik ameliyatlar da yer alıyor.

FATURALARI ÖDEMEZSE CİNSEL İLİŞKİ YASAĞI CEZASI

Mail Online'ın haberine göre, eski bir asker olan Ross yıllar içinde edindiği birikimleri 2011 yılında tanıştığı ve beş yıldır birlikte olduğu Janey'in lüks harcamaları için kullanıyor. Belgeselde konuşan Janey: "Ross, bana hayır dememesi gerektiğini biliyor. Aksi halde geçmişte de yaptığım gibi ona bir haftadan üç haftaya kadar cinsel ilişki yasağı koyuyorum. İsteklerini yerine getirtmek için erkekleri ikna etme konusunda, bir kadının özel bölgelerinin gücü inanılmaz." sözlerini sarf etti.

MÜSRİF KADININ İLK HARÇLIĞI AYDA 250 TL, SONUNCUSU 12.500 TL İMİŞ

Geçtiğimiz altı ay içerisinde 100 çift ayakkabı aldığını, bakım terapilerine yirmi bin liradan fazla para harcadığını belirten Janey: "Ross her zaman bana harçlık verdi. İlk ay iki yüz elli lira ile başladım. Geçtiğimiz ay on iki bin beş yüz lira harcadım." sözleriyle 'duygusal' ilişkisini özetledi. Janey, 'metres' gibi olmaktan hoşlandığını ve ne istediğini gayet iyi bildiğini sözlerine ekledi.

NİŞANLISI, MÜSRİF KADININ YAVAŞLAMAYI ÖĞRENMESİNİ UMUYOR

Savurgan kadının nişanlısı Ross, sürekli lüks harcamaların kendisini endişelendirdiğini, Janey'in paranın her an bitebileceği gerçeğini anlamadığını dile getirdi. Janey aşırıya kaçtığının farkında olduğunu belirtirken, Ross müsrif nişanlısının yavaşlamayı öğrenmesini umduğunu ifade etti.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

ABD ve Çin’in ortak gündemi Kuzey Kore

ABD ve Çin’in ortak gündemi Kuzey Kore ABD ve Çin’in ortak gündemi Kuzey Kore. ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile Çin mevkidaşı Yang Jiechi, Kuzey Kore’nin balistik füze tehdidine ilişkin telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu. Meksika'daki bir mağarada, kayaların içinde 50.000 yıldır formunu koruyan ve eşsiz nitelikte mikroplar tespit edildi.

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması! Rus teknoloji şirketi Rostech, Rusya ve Türkiye arasında S-400 füze savunma sistemlerinin satışı konusunda görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor. 100 yılı aşkın süre önce Afrika'dan köle ticareti yapan gemilerden kaçarak Anadolu coğrafyası ve Avrupa'ya yayılan yeşil papağanların sayısının 85 bini aştığı belirtildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET