• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FRANSA'DA PANİK! NİCE HAVALİMANI BOŞALTILDI

Fransa'da panik! Nice Havalimanı boşaltıldı Kamyonlu terör saldırısının şokunu yaşayan Fransa'nın Nice şehrinde bugün de havalimanı boşaltıldı. Kısa bir süre içinde güvenlik alarmı kaldırıldı ve yolcular tekrar içeri alındı.

15 Temmuz 2016 Cuma 16:08
Fransa'da panik! Nice Havalimanı boşaltıldı

Fransa'da en az 84 kişinin öldüğü kanlı terör saldırısına sahne olan Nice kentinden sıcak bir haber daha geldi. AP muhabiri, Nice havalimanının şüpheli paket nedeniyle boşaltıldığını bildirdi. Havalimanındaki alarm bir süre sonra kaldırıldı.

 

AP MUHABİRİ DUYURDU

Associated Press'in haberine göre, terminal binasındaki yolculardan dışarı çıkmaları istendi. AP muhabiri, Fransız güvenlik görevlilerinin içeri girdiğini aktardı.

 

GÜVENLİK ALARMI KISA SÜRE İÇİNDE KALDIRILDI

Muhabir, bir süre sonra ise havalimanındaki güvenlik alarmının kaldırıldığını ve yolcuların tekrar içeri alındığını bildirdi.

Kaynak: Haberler

DİĞER HABERLER

Trump imzayı attı ilk bombasını patlattı

Trump imzayı attı ilk bombasını patlattı Trump imzayı attı ilk bombasını patlattı. Donald Trump, Oval Ofis'te imzaladığı ilk kararnamede, Barack Obama döneminde çıkarılan ve "Obamacare" olarak bilinen sağlık reformu yasasının iptali sözüne bağlı kalacağının sinyalini verdi.

Dışişleri Bakanlığı, Gambiya Cumhurbaşkanı seçilen Adama Barrow’u tebrik etti

Dışişleri Bakanlığı, Gambiya Cumhurbaşkanı seçilen Adama Barrow’u tebrik etti Dışişleri Bakanlığı, Gambiya Cumhurbaşkanı seçilen Adama Barrow’u tebrik etti. Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, "Gambiya'da Cumhurbaşkanlığı seçimlerini kazanan Adama Barrow’un görevi devralmasından memnuniyet duyuyoruz" denildi.

Suudi Arabistan Havayolları uçaklarına Kabe'yi giydirdi

Suudi Arabistan Havayolları uçaklarına Kabe'yi giydirdi Suudi Arabistan Havayolları uçaklarına Kabe'yi giydirdi. Suudi Arabistan Havayolları bir uçağının gövdesine şehirlerinin önemli yerlerinin resimlerini giydirdi.

DEAŞ bombalı araçla saldırdı: 5 Türk askeri şehit

DEAŞ bombalı araçla saldırdı: 5 Türk askeri şehit DEAŞ bombalı araçla saldırdı: 5 Türk askeri şehit. El Bab’ın Suflaniyah bölgesinde terör örgütü DEAŞ tarafından gerçekleştirilen bombalı araç saldırısı sonucunda 5 Türk askeri şehit oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET