• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

FRANSA NİCE'TE MİLLİ GÜN KUTLAMASINDA KATLİAM: 60 ÖLÜ 100 YARALI

Fransa Nice'te milli gün kutlaması sırasında saldırı oldu en az 60 ölü 100 yaralı var. Fransa Nice'te saldırı son dakika

15 Temmuz 2016 Cuma 01:01
Fransa Nice'te milli gün kutlamasında katliam: 60 ölü 100 yaralı

Fransa Nice'te milli gün kutlaması sırasında saldırı oldu en az 60 ölü 100 yaralı var.

 

Fransa Nice kentinde gerçekleşen milli gün kutlamaları sırasında kalabalığın arasına kamyon daldı. Fransız polisi milli gün kutlaması sırasında kalabalığın arasına dalan kamyonun sürücüsünü öldürdü.

 

Fransa Nice'te milli gün kutlamasında saldırı sonrası çok sayıda yaralı olduğu belirtilirken olayda en az 60 kişinin yaşamını yitirdiği belirtiliyor. Fransa Nice'te yaşanan kamyonlu katliam ile ilgili gelen bilgilere göre kalabalığın arasına dalan kamyonun saatte 90 kilometre hızla vatandaşların arasına girdiği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İtalya’da 4 depremin ardından Otel Rigopiano’ya çığ düştü: 30 ölü

İtalya’da 4 depremin ardından Otel Rigopiano’ya çığ düştü: 30 ölü İtalya’da 4 depremin ardından Otel Rigopiano’ya çığ düştü: 30 ölü. İtalya’da dün meydana gelen 4 depremin ardından Otel Rigopiano’ya çığ düşmesi sonucu yaklaşık 30 kişinin öldüğü ifade edildi.

New York'ta okul otobüsü yayayı ezdi

New York'ta okul otobüsü yayayı ezdi New York'ta okul otobüsü yayayı ezdi. ABD'nin New York kentinde bir okul otobüsü, yaya geçidini kullanarak yolun karşısına geçmek isteyen kadına çarptı.

Ülkede isyan durulmuyor! Çatıya çıkıp, bayrak salladılar

Ülkede isyan durulmuyor! Çatıya çıkıp, bayrak salladılar Ülkede isyan durulmuyor! Çatıya çıkıp, bayrak salladılar. Brezilya'da devam eden cezaevi isyanlarında çıkan olaylarda bir mahkum daha hayatını kaybetti. Cezaevindeki eşyaları ateşe veren mahkumlar, çatıya çıkarak bayrak salladı.

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli. Güvenlik analisti Metin Gürcan, DEAŞ'ın tehlikeli bir strateji uyguladığını belirterek "FETÖ ve PKK'dan farklı bir örgüt. Halkı, insanı, demokrasiyi, sosyal dokuyu hedefleyen bir örgüt." dedi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET