• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

FRANSA NİCE'TE MİLLİ GÜN KUTLAMASINDA KATLİAM: 60 ÖLÜ 100 YARALI

Fransa Nice'te milli gün kutlaması sırasında saldırı oldu en az 60 ölü 100 yaralı var. Fransa Nice'te saldırı son dakika

15 Temmuz 2016 Cuma 01:01
Fransa Nice'te milli gün kutlamasında katliam: 60 ölü 100 yaralı

Fransa Nice'te milli gün kutlaması sırasında saldırı oldu en az 60 ölü 100 yaralı var.

 

Fransa Nice kentinde gerçekleşen milli gün kutlamaları sırasında kalabalığın arasına kamyon daldı. Fransız polisi milli gün kutlaması sırasında kalabalığın arasına dalan kamyonun sürücüsünü öldürdü.

 

Fransa Nice'te milli gün kutlamasında saldırı sonrası çok sayıda yaralı olduğu belirtilirken olayda en az 60 kişinin yaşamını yitirdiği belirtiliyor. Fransa Nice'te yaşanan kamyonlu katliam ile ilgili gelen bilgilere göre kalabalığın arasına dalan kamyonun saatte 90 kilometre hızla vatandaşların arasına girdiği öğrenildi.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı. İngiltere'de yaşayan 14 yaşındaki kızın sol kolu hızla büyüyor. 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı.

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü. Afganistan'ın doğusunda DEAŞ'ın kalesi olarak bilinen bölgeye düzenlenen hava harekatında 33 DEAŞ militanını öldürdü.

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor. Rusya ve Türkiye arasında pasaportsuz ve sadece kimlik kartları kullanarak gidiş geliş yapılmasına yönelik müzakereler tekrar başlıyor.

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor. Rusya'da binlerce kişi Başbakan'ın istifası için sokaklara döküldü. Dünya bu protestolarda, göstericilere uygulanan polis şiddetini konuşuyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET