• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

İNGİLİZ ECONOMİST'TEN TÜRKİYE KAYIYOR KAPAĞI

İngiliz Economist'ten Türkiye kayıyor kapağı. Her seçim öncesi açık açık CHP'ye oy isteyen Economist, Türkiye'nin referandumla diktatörlüğe kaydığını yazdı.

13 Nisan 2017 Perşembe 12:27
İngiliz Economist'ten Türkiye kayıyor kapağı

İngiliz Economist'ten Türkiye kayıyor kapağı. Her seçim öncesi açık açık CHP'ye oy isteyen Economist, Türkiye'nin referandumla diktatörlüğe kaydığını yazdı.

   
Referanduma sayılı günler kala  Avrupa medyası bu süreçte hayır cephesine destek verdi.

 

15 Nisan'da piyasaya çıkacak olan İngiliz The Economist ise bu sayıdaki makalede anayasa değişikliği referandumu kapağa taşıdı.

 

THE ECONOMİST'İN DERGİ KAPAĞI: TÜRKİYE DİKTATÖRLÜĞE KAYIYOR
İngiltere'de yayın yapan The Economist'in 15 Nisan'da piyasaya çıkacak olan dergi, "Türkiye diktatörlüğe kayıyor" başlığını taşıyor.

 

 

Derginin yayımlanacak olan makalesinde Recep Tayyip Erdoğan'ın on yıllardır en sert darbeyi yürüttüğü! ve Batı'nın Türkiye'yi terk etmemesi ifadeleri yer aldı.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar

Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar. Oxford Economics'in Kıdemli Ekonomisti Nafez Zouk, Türkiye'deki piyasaları değerlendirdi.

Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı

Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı. Libya açıklarında 100 kişinin bulunduğu sığınmacı botunun battığı bildirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET