• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

JEAN CLAUDE VAN DAMME HZ. MUHAMMED'İ GENÇLERE ÖRNEK GÖSTERDİ

Jean Claude Van Damme Hz. Muhammed'i gençlere örnek gösterdi. Jean Claude Van Damme'den Hz. Muhammed açıklaması. Jean Claude Van Damme Hz. Muhammed'in çok zeki olduğunu ve beden sağlığı için neyin iyi olduğunu bildiğini söyledi.

03 Temmuz 2016 Pazar 15:54
Jean Claude Van Damme  Hz. Muhammed'i gençlere örnek gösterdi

Jean Claude Van Damme  Hz. Muhammed'i gençlere örnek gösterdi. Jean Claude Van Damme'den Hz. Muhammed açıklaması. Jean Claude Van Damme  Hz. Muhammed'in çok zeki olduğunu ve beden sağlığı için neyin iyi olduğunu bildiğini söyledi.

 

Dünyaca ünlü sporcu ve aktör Van Damme, beslenmeyle ilgili tavsiye isteyenlere Hz. Muhammed'i örnek gösterdi.

 

Arap MBC kanalında bir röportaj esnasında spor yapmakla ve dolaylı yoldan beslenmeyle ilgili tavsiye veren dünyaca ünlü sporcu ve aktör Van Damme, Hz. Muhammed'in çok zeki olduğunu ve beden sağlığı için neyin iyi olduğunu bildiğini söyledi. Röportajın bir kısmında spor yapacak gençlere verdiği tavsiyelerde doğru yeme alışkanlığından da bahseden Van Damme, şöyle diyor:

 

"HZ MUHAMMED ÇOK ZEKİ BİRİYDİ"

"Haftada maksimum bir kere et yenilebilir. Ondan sonra bolca sebze, humus, bütün güzel Orta Doğu geleneksel Arap yemekleri geçmişte olduğu gibi tüketilebilir. Meselâ Müslümanların yemekleri: Ekmek, badem, elma.. Gidin ve okuyun, okuyun. Bu konuda Müslümanlar pek çok güzel şeyler keşfetti. Hz. Muhammed çok zeki biriydi, gelecek için ve insan bedeni için neyin iyi olduğunu biliyordu. O zamana bakın, bana sormanıza gerek yok. Ve inanın aradığınız her şeyi orada bulacaksınız.”

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Silahlı soyguncu an be an kameralara böyle yansıdı

Silahlı soyguncu an be an kameralara böyle yansıdı Silahlı soyguncu an be an kameralara böyle yansıdı! Markette silahlı soyguncu dehşeti böyle görüntülendi.

Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı

Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı Japonlar Türk Dönercilerini anlatan anime yaptı! Japonya'da haftalık olarak yayınlanan 'Shokugeki no Soma' adlı animede Türk döneri yapılan bir bölüm yayınlandı.

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu

Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu Evinin bahçesinde uçan drone'u tüfekle vurdu! Evinin bahçesini izinsiz kayda alan drone’u böyle vurdu.

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor

Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor Kadın milletvekilleri cinsel tacize uğruyor! IPU tarafından yapılan bir araştırma, kadın milletvekillerine yönelik cinsel taciz ve hatta şiddet hadiselerinin çok yaygın olduğunu ortaya koydu.

KÖŞE YAZARLARI