• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KARADENİZ'DE KİLYOS AÇIKLARINDA GEMİ KAZASI: RUS SAVAŞ GEMİSİ BATTI

Kilyos açıklarında gemi kazası: Rus Savaş gemisi battı. Kilyos açıklarında meydana gelen gemi kazasında Rus Savaş Gemisi batarken 78 mürettabatının kurtarıldığı bilgisi verildi.

27 Nisan 2017 Perşembe 15:01
Karadeniz'de Kilyos açıklarında gemi kazası: Rus Savaş gemisi battı

Karadeniz'de Kilyos açıklarında Rus Savaş Gemisi ile bir kargo gemisi çarpıştı. Kilyos açıklarında meydana gelen iki geminin çarpışması ile ilgili kazada Rus Savaş Gemisinin battığı bilgisi alındı. 

 

Edinilen bilgiye göre Rus savaş gemisinde bulunan 78 mürettabatın kurtarıldığı bildirildi. Kilyos açıklarında yaşanan gemi kazasında Rus Savaş gemisi ile çarpışan kargo gemisinin de ağır hasarlı olduğu ancak mürettebatının kurtarıldığı açıklandı. Rus Gemisi ile çarpışan kargo gemisinin canlı hayvan taşıdığı öğrenildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı. Kolombiya’nın Cartagena kentinde inşaatı ruhsatsız olarak yapılan binanın çökmesi sonucu 20 kişi öldü, 16 kişi ise yaralandı.

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti. Kuzuların Sessizliği filmi ile Oscar ödülü kazanan ünlü yönetmen Jonathan Demme, yakalandığı gırtlak kanserine yenik düştü.

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

KÖŞE YAZARLARI