• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KATOLİKLERİN RUHANİ LİDERİ PAPA FRANCİS MİHRABA YÜRÜRKEN DÜŞTÜ-VİDEO

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis mihraba yürürken düştü-video. Papa Francis, Polonya'da katıldığı Dünya Gençlik Günleri ayini sırasında mihraba yürüdüğü sırada ayağı takılarak yere düştü.

28 Temmuz 2016 Perşembe 19:01
Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis mihraba yürürken düştü-video

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis mihraba yürürken düştü-video. Papa Francis, Polonya'da katıldığı Dünya Gençlik Günleri ayini sırasında mihraba yürüdüğü sırada ayağı takılarak yere düştü. 

 

Katoliklerin ruhani lideri Papa Francis, Dünya Gençlik Günleri'ne katılmak üzere dün akşam saatlerinde Polonya'ya geldi. Bugün ise Czestochowa kentinde gerçekleştirilen ayini yöneten Papa Francis, görünmez bir kaza yaşadı.

 

Papa Francis milyonlarca kişinin izlediği törende mihraba doğru yürüdüğü sırada ayağı takılıp yere düştü. Papa'nın yere düştüğünü gören diğer papazlar Papa'ya doğru hızla hamle yaparak tekrar ayağa kalkması için yardım etti. Papa'nın düştüğü anlarda televizyonlar da canlı olarak yayın yapıyordu.

 

Papa'nın Polonya'da katıldığı ayin sırasında geçirdiği kaza sırasında ülkedeki haber kanalları canlı yayındaydı.

 

Katolik dünyasının ruhani lideri ve Vatikan Şehir Devleti Başkanı Papa Francis, Krakov' da düzenlenen Dünya Gençlik Günü organizasyonu için Polonya'ya gitti.

 

 

Papa ayin sırasında yere düştü. O anlar kameralara böyle yansıdı:

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

ABD ve Çin’in ortak gündemi Kuzey Kore

ABD ve Çin’in ortak gündemi Kuzey Kore ABD ve Çin’in ortak gündemi Kuzey Kore. ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson ile Çin mevkidaşı Yang Jiechi, Kuzey Kore’nin balistik füze tehdidine ilişkin telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu. Meksika'daki bir mağarada, kayaların içinde 50.000 yıldır formunu koruyan ve eşsiz nitelikte mikroplar tespit edildi.

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması! Rus teknoloji şirketi Rostech, Rusya ve Türkiye arasında S-400 füze savunma sistemlerinin satışı konusunda görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor. 100 yılı aşkın süre önce Afrika'dan köle ticareti yapan gemilerden kaçarak Anadolu coğrafyası ve Avrupa'ya yayılan yeşil papağanların sayısının 85 bini aştığı belirtildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET