• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KOLOMBİYA'DA RUHSATSIZ YAPILAN BİNA ÇÖKTÜ 20 KİŞİ ÖLDÜ 16 KİŞİ YARALANDI

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı. Kolombiya’nın Cartagena kentinde inşaatı ruhsatsız olarak yapılan binanın çökmesi sonucu 20 kişi öldü, 16 kişi ise yaralandı.

30 Nisan 2017 Pazar 12:56
Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı

Kolombiya'nın Cartagena kentinde bina çökmesi sonucu yaşanan faciada nkaz altında kalan 20 kişi hayatını kaybetti, 16 kişi ise yaralandı.

 

Kolombiya’nın Cartagena kentinde bir binanın çökmesi sonucu facia yaşandı. Edinilen bilgiye göre Kolombiya’nın Cartagena kentinde ruhsatsız olarak inşaatı yapılan bina büyük bir gürültü ile çöktü. Cartagena kentinde yaşanan bina çökmesi olayında 20 kişinin öldüğü, enkaz altında kalan 16 kişinin ise yaralı olarak kurtarıldığı bildirildi. 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti. Kuzuların Sessizliği filmi ile Oscar ödülü kazanan ünlü yönetmen Jonathan Demme, yakalandığı gırtlak kanserine yenik düştü.

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

2015 ehliyet sınav sonuçları açıklandı

2015 ehliyet sınav sonuçları açıklandı 2015 ehliyet sınav sonuçları açıklandı. Ehliyet sınavı ne zaman ne zaman açıklanacak? 12 Aralık 2015 günü yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı (MTSAS) sınav sonuçları açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI