• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KRİSTİN HANES KİRA PARASI VERMEMEK İÇİN DIŞARIDA YAŞIYOR

Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor. ABD yüksek kiralardan kaçınmak için ilginç bir yöntem bulan gazateci Kristin Hanes ne tür yöntemler kullandığı haberimizin devamında

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:12
Kristin Hanes Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor

1 ABD yüksek kiralardan kaçmak için ilginç bir formül bulan gazeteci Kristin Hanes'i konuşuyor.

 

Kazandığı paranın giderlerini bir süredir karşılamadığını belirten kadın gazeteci çareyi evinden çıkmakta ve farklı bir yaşam sürmekte buldu.

 

2 İlk etapta bir spor salonuna yazılan 35 yaşındaki kadın arabasında uyumaya başladı.

 

3 Araba, çadır ve botta kaldı!

 

Eşyaları için bir depo kiralayan kadın, temizlik ihtiyaçlarını spor salonunda karşılıyor, biriktirdiği para ile konaklama ihtiyacına da çözüm bulan kadın sırasıyla araba, çadır ve botta kaldı.

 

4 Erkek arkadaşıyla ufak bir bot satın alan Hanes, şu sıralar burada kalıyor.

 

5 Biriktirdiği parayla seyahate çıkıyor!

 

Kira ve fatura yükünün ayda yaklaşık 3 bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) tuttuğunun altını çizen gazeteci, şimdilerde biriktirdiği para ile bol bol seyahate çıktığını belirtiyor.

 

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

26 kişinin öldüğü Alcacuz hapishanesinde yine siyan çıktı

26 kişinin öldüğü Alcacuz hapishanesinde yine siyan çıktı 26 kişinin öldüğü Alcacuz hapishanesinde yine siyan çıktı. Dün 26 kişinin can verdiği Alcacuz hapishanesinde bu kez mahkumlar çatı katını sopalar ve bayraklarla işgal etti.

Ay'a ayak basan Gene Cernan 82 yaşında öldü

Ay'a ayak basan Gene Cernan 82 yaşında öldü Ay'a ayak basan Gene Cernan 82 yaşında öldü. NASA, Ay'da yürüyen son insan olan Gene Cernan'ın 82 yaşında hayatını kaybettiğini açıkladı.

Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak

Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak Trump başkan olur olmaz, Garnizon Komutanı Schwartz'ı kovacak. ABD'nin yeni başkanı Trump, 20 Ocak'taki devir teslim töreninde, tören güvenliğinden de sorumlu olan Garnizon Komutanı Schwartz'ı görevden alacak. Bu uygulama ABD tarihinde bir ilk olacak.

Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir

Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir Trump: Türkiye ile ilgili ilişkilerimiz yeni bir döneme girebilir. Barack Obama döneminde gerilen Türkiye- ABD ilişkileri Donald Trump'ın göreve gelmesiyle yeni bir döneme girebileceği ifade ediliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET