• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KRİSTİN HANES KİRA PARASI VERMEMEK İÇİN DIŞARIDA YAŞIYOR

Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor. ABD yüksek kiralardan kaçınmak için ilginç bir yöntem bulan gazateci Kristin Hanes ne tür yöntemler kullandığı haberimizin devamında

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:12
Kristin Hanes Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor

1 ABD yüksek kiralardan kaçmak için ilginç bir formül bulan gazeteci Kristin Hanes'i konuşuyor.

 

Kazandığı paranın giderlerini bir süredir karşılamadığını belirten kadın gazeteci çareyi evinden çıkmakta ve farklı bir yaşam sürmekte buldu.

 

2 İlk etapta bir spor salonuna yazılan 35 yaşındaki kadın arabasında uyumaya başladı.

 

3 Araba, çadır ve botta kaldı!

 

Eşyaları için bir depo kiralayan kadın, temizlik ihtiyaçlarını spor salonunda karşılıyor, biriktirdiği para ile konaklama ihtiyacına da çözüm bulan kadın sırasıyla araba, çadır ve botta kaldı.

 

4 Erkek arkadaşıyla ufak bir bot satın alan Hanes, şu sıralar burada kalıyor.

 

5 Biriktirdiği parayla seyahate çıkıyor!

 

Kira ve fatura yükünün ayda yaklaşık 3 bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) tuttuğunun altını çizen gazeteci, şimdilerde biriktirdiği para ile bol bol seyahate çıktığını belirtiyor.

 

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü

Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü! Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü. Uçakta bulunan 13 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı

Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı! Kontrolden çıkan tır ortalığı savaş alanına çevirdi.

Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi

Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi. Sanatçı Erdal Tosun bugün toprağa verildi. Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlü isimler katıldı.

Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı

Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı Adana'da kız öğrenci yurdunda çıkan yangında, yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı. Adana Aladağ ilçesi Sinanpaşa mahallesinde bulunan kız öğrenci yurdunda 12 kişinin öldüğü yangında, yurt binasının yangın merdiveni kilitli miydi açık mıydı. İşte o sorunun cevabı..

KÖŞE YAZARLARI

ANKET