• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KRİSTİN HANES KİRA PARASI VERMEMEK İÇİN DIŞARIDA YAŞIYOR

Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor. ABD yüksek kiralardan kaçınmak için ilginç bir yöntem bulan gazateci Kristin Hanes ne tür yöntemler kullandığı haberimizin devamında

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:12
Kristin Hanes Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor

1 ABD yüksek kiralardan kaçmak için ilginç bir formül bulan gazeteci Kristin Hanes'i konuşuyor.

 

Kazandığı paranın giderlerini bir süredir karşılamadığını belirten kadın gazeteci çareyi evinden çıkmakta ve farklı bir yaşam sürmekte buldu.

 

2 İlk etapta bir spor salonuna yazılan 35 yaşındaki kadın arabasında uyumaya başladı.

 

3 Araba, çadır ve botta kaldı!

 

Eşyaları için bir depo kiralayan kadın, temizlik ihtiyaçlarını spor salonunda karşılıyor, biriktirdiği para ile konaklama ihtiyacına da çözüm bulan kadın sırasıyla araba, çadır ve botta kaldı.

 

4 Erkek arkadaşıyla ufak bir bot satın alan Hanes, şu sıralar burada kalıyor.

 

5 Biriktirdiği parayla seyahate çıkıyor!

 

Kira ve fatura yükünün ayda yaklaşık 3 bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) tuttuğunun altını çizen gazeteci, şimdilerde biriktirdiği para ile bol bol seyahate çıktığını belirtiyor.

 

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek! Kırım Başbakanı Sergey Aksenov, Kırım'ın Rusya'nın hatta tüm Karadeniz'in bir numaralı turizm merkezi olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi! Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı

Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı. Avusturya'nın Braunau kentinde bulunan Hitler'in 1889 yılında doğduğu ev Neo-Naziler tarafından sürekli ziyaret edilince yıkılması yönünde karar alındı.

İşte dünyanın en gür saçlı bebeği

İşte dünyanın en gür saçlı bebeği İşte dünyanın en gür saçlı bebeği! İngiltere'de henüz 10 haftalık olan bebeğin saçları, görenleri şaşkına çeviriyor.

KÖŞE YAZARLARI