• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

KRİSTİN HANES KİRA PARASI VERMEMEK İÇİN DIŞARIDA YAŞIYOR

Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor. ABD yüksek kiralardan kaçınmak için ilginç bir yöntem bulan gazateci Kristin Hanes ne tür yöntemler kullandığı haberimizin devamında

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:12
Kristin Hanes Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor

1 ABD yüksek kiralardan kaçmak için ilginç bir formül bulan gazeteci Kristin Hanes'i konuşuyor.

 

Kazandığı paranın giderlerini bir süredir karşılamadığını belirten kadın gazeteci çareyi evinden çıkmakta ve farklı bir yaşam sürmekte buldu.

 

2 İlk etapta bir spor salonuna yazılan 35 yaşındaki kadın arabasında uyumaya başladı.

 

3 Araba, çadır ve botta kaldı!

 

Eşyaları için bir depo kiralayan kadın, temizlik ihtiyaçlarını spor salonunda karşılıyor, biriktirdiği para ile konaklama ihtiyacına da çözüm bulan kadın sırasıyla araba, çadır ve botta kaldı.

 

4 Erkek arkadaşıyla ufak bir bot satın alan Hanes, şu sıralar burada kalıyor.

 

5 Biriktirdiği parayla seyahate çıkıyor!

 

Kira ve fatura yükünün ayda yaklaşık 3 bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) tuttuğunun altını çizen gazeteci, şimdilerde biriktirdiği para ile bol bol seyahate çıktığını belirtiyor.

 

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu

NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu NASA Meksika'da 50 bin yıllık yaşam formaları buldu. Meksika'daki bir mağarada, kayaların içinde 50.000 yıldır formunu koruyan ve eşsiz nitelikte mikroplar tespit edildi.

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması

Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması Rusya'dan çok önemli S-400 açıklaması! Rus teknoloji şirketi Rostech, Rusya ve Türkiye arasında S-400 füze savunma sistemlerinin satışı konusunda görüşmelerinin sürdüğünü açıkladı.

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor

Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor Afrika kökenli Yeşil Papağanlar Avrupa'da yayılıyor. 100 yılı aşkın süre önce Afrika'dan köle ticareti yapan gemilerden kaçarak Anadolu coğrafyası ve Avrupa'ya yayılan yeşil papağanların sayısının 85 bini aştığı belirtildi.

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı

Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı Scot Mendelson'un 325 kilo kaldırırken kasları yırtıldı. Bench press dünya şampiyonu Scot Mendelson, kendisine ait rekoru 325 kilograma çıkarmak için yaptığı denemede kaslarını kopardı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET