• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KRİSTİN HANES KİRA PARASI VERMEMEK İÇİN DIŞARIDA YAŞIYOR

Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor. ABD yüksek kiralardan kaçınmak için ilginç bir yöntem bulan gazateci Kristin Hanes ne tür yöntemler kullandığı haberimizin devamında

29 Ağustos 2016 Pazartesi 12:12
Kristin Hanes Kira parası vermemek için dışarıda yaşıyor

1 ABD yüksek kiralardan kaçmak için ilginç bir formül bulan gazeteci Kristin Hanes'i konuşuyor.

 

Kazandığı paranın giderlerini bir süredir karşılamadığını belirten kadın gazeteci çareyi evinden çıkmakta ve farklı bir yaşam sürmekte buldu.

 

2 İlk etapta bir spor salonuna yazılan 35 yaşındaki kadın arabasında uyumaya başladı.

 

3 Araba, çadır ve botta kaldı!

 

Eşyaları için bir depo kiralayan kadın, temizlik ihtiyaçlarını spor salonunda karşılıyor, biriktirdiği para ile konaklama ihtiyacına da çözüm bulan kadın sırasıyla araba, çadır ve botta kaldı.

 

4 Erkek arkadaşıyla ufak bir bot satın alan Hanes, şu sıralar burada kalıyor.

 

5 Biriktirdiği parayla seyahate çıkıyor!

 

Kira ve fatura yükünün ayda yaklaşık 3 bin dolar (yaklaşık 9 bin TL) tuttuğunun altını çizen gazeteci, şimdilerde biriktirdiği para ile bol bol seyahate çıktığını belirtiyor.

 

 

 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Kim Jong-Un dedesinin doğum gününü nükleer füze ateşleyerek kutlayacak

Kim Jong-Un dedesinin doğum gününü nükleer füze ateşleyerek kutlayacak Kim Jong-Un dedesinin doğum gününü nükleer füze ateşleyerek kutlayacak. Kuzey Kore lideri Kim Jong-Un'un, dedesinin doğum günü olan 14 Nisan tarihinde füze fırlatarak kutlama yapma hazırlığında olduğu ortaya çıktı.

Sunucu Cristina D'Alberto Rocaspana, canlı yayında mini etek giydiğini unuttu

Sunucu Cristina D'Alberto Rocaspana, canlı yayında mini etek giydiğini unuttu Sunucu Cristina D'Alberto Rocaspana, canlı yayında mini etek giydiğini unuttu. Güzelliği ve düzgün fiziği ile dikkatleri üzerine çeken İtalyan sunucu ve oyuncu Cristina D'Alberto Rocaspana, kameralar önünde mini etek giydiğini unutunca olanlar oldu.

David Beckham'ın yüzü ameliyat izleriyle doldu tanınmaz halde

David Beckham'ın yüzü ameliyat izleriyle doldu tanınmaz halde David Beckham'ın yüzü ameliyat izleriyle doldu tanınmaz halde. İngiltere'nin efsane futbolcusu David Beckham, Kral Arthur filmi için tanınmaz hale geldi. Yüzüne makyaj yapılan Beckham herkesi şaşırttı.

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı

İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı İngiltere'de 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı. İngiltere'de yaşayan 14 yaşındaki kızın sol kolu hızla büyüyor. 30 ameliyat geçiren gencin hastalığına hala çözüm bulunamadı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET