• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

KUZULARIN SESSİZLİĞİ FİLMİNİN YÖNETMENİ JONATHAN DEMME HAYATINI KAYBETTİ

Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti. Kuzuların Sessizliği filmi ile Oscar ödülü kazanan ünlü yönetmen Jonathan Demme, yakalandığı gırtlak kanserine yenik düştü.

26 Nisan 2017 Çarşamba 21:23
Kuzuların Sessizliği filminin yönetmeni Jonathan Demme hayatını kaybetti

Thomas Harris'in yazdığı  Kuzuların Sessizliği isimli romanı beyaz perdeye aktaran ünlü yönetmen Jonathan Demme, 73 yaşında yakalandığı kanser hastalığı nedeniyle hayatını kaybetti.  

 

Anthony Hopkins'in Hannibal Lecter karakterini canlandırdığı Kuzuların Sessizliği filmi ile hafızalara kazınan ünlü yönetmen Demme, New York'ta yaşamını yitirdi. 

 

Hayatını kaybeden dünyaca ünlü yönetmen Jonathan Demme'nin yönettiği Philadelphia filmide Tom Hanks'e en iyi aktör ödülünü kazandırmıştı.  Demme'nin gırtlak kanseri ve kalp yetmezliği nedeniyle hayatını kaybettiği bildirildi.


Ünlü yönetmen Jonathan Demme'nin yönettiği film ve belgeselerin isimleri şöyle


Melvin ve Howard' (1980), 'Swing Shift' (1984), Something Wild (1986), Married to the Mob (1988) ve Rachel Getting Married'in (2008) 

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı

Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı Kolombiya'da ruhsatsız yapılan bina çöktü 20 kişi öldü 16 kişi yaralandı. Kolombiya’nın Cartagena kentinde inşaatı ruhsatsız olarak yapılan binanın çökmesi sonucu 20 kişi öldü, 16 kişi ise yaralandı.

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

2015 ehliyet sınav sonuçları açıklandı

2015 ehliyet sınav sonuçları açıklandı 2015 ehliyet sınav sonuçları açıklandı. Ehliyet sınavı ne zaman ne zaman açıklanacak? 12 Aralık 2015 günü yapılan Motorlu Taşıtlar Sürücü Adayları Sınavı (MTSAS) sınav sonuçları açıklandı.

KÖŞE YAZARLARI