• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSUL'DA DAEŞ'Lİ TERÖRİST KENDİSİNİ BÖYLE HAVAYA UÇURDU

Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu! Musul operasyonunda köşeye kıstırılan DAEŞ militanı, başka çaresinin kalmadığını anlayınca, kendini havaya uçurdu.

19 Ekim 2016 Çarşamba 12:55
Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu

Peşmerge ve Irak ordusunun Musuloperasyonu 3. gününde devam ediyor. Operasyon sırasında CNN International kameralarına çarpıcı bir görüntü takıldı. Bölgede IŞİD militanlarını arayan Irak askerleri ve peşmerge güçleri örgütün kazdığı tünellerden birine denk geliyor. Tam da o anda tünelden çıkan IŞİD militanı yoğun ateş altına alınıyor.

 

KÖŞEYE SIKIŞTI, KARŞILIK VEREMEDİ, KENDİNİ PATLATTI

Köşeye sıkışan IŞİD militanı bir süre ateşe karşılık veremiyor. Başka çaresi kalmadığını düşünen militan bir süre sonra üzerindeki patlayıcıları infilak ettirerek intihar ediyor.

 

STRATEJİK YOLLAR VE NOKTALAR ELE GEÇİRİLDİ

Musul operasyonunda şu ana kadar stratejik yolların ve noktaların ele geçirildiği açıklandı.

 

Irak ordusundan yapılan açıklamada da çok sayıda IŞİD militanının öldürüldüğü ve militanlara ait malzemeyle mühimmatın ele geçirildiği ifade edildi.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Meksikalı Karla Jacinto 16 yaşına kadar 43 bin kez tecavüze uğradı

Meksikalı Karla Jacinto 16 yaşına kadar 43 bin kez tecavüze uğradı Meksikalı Karla Jacinto 16 yaşına kadar 43 bin kez tecavüze uğradı! 16 yaşına kadar 43 bin kez tecavüze uğrayan Meksikalı Karla Jacinto, yaşamını hayat kadınlarına yardım etmeye adadı.

Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü

Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü: 13 ölü! Endonezya polisine ait çift motorlu uçak düştü. Uçakta bulunan 13 kişinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı

Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı Çin'de kontrolden çıkan TIR dehşet saçtı! Kontrolden çıkan tır ortalığı savaş alanına çevirdi.

Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi

Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlüler katıldı: Erdal Tosun'un cenazesi. Sanatçı Erdal Tosun bugün toprağa verildi. Trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Erdal Tosun'un cenazesine hangi ünlü isimler katıldı.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET