• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

MUSUL'DA DAEŞ'Lİ TERÖRİST KENDİSİNİ BÖYLE HAVAYA UÇURDU

Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu! Musul operasyonunda köşeye kıstırılan DAEŞ militanı, başka çaresinin kalmadığını anlayınca, kendini havaya uçurdu.

19 Ekim 2016 Çarşamba 12:55
Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu

Peşmerge ve Irak ordusunun Musuloperasyonu 3. gününde devam ediyor. Operasyon sırasında CNN International kameralarına çarpıcı bir görüntü takıldı. Bölgede IŞİD militanlarını arayan Irak askerleri ve peşmerge güçleri örgütün kazdığı tünellerden birine denk geliyor. Tam da o anda tünelden çıkan IŞİD militanı yoğun ateş altına alınıyor.

 

KÖŞEYE SIKIŞTI, KARŞILIK VEREMEDİ, KENDİNİ PATLATTI

Köşeye sıkışan IŞİD militanı bir süre ateşe karşılık veremiyor. Başka çaresi kalmadığını düşünen militan bir süre sonra üzerindeki patlayıcıları infilak ettirerek intihar ediyor.

 

STRATEJİK YOLLAR VE NOKTALAR ELE GEÇİRİLDİ

Musul operasyonunda şu ana kadar stratejik yolların ve noktaların ele geçirildiği açıklandı.

 

Irak ordusundan yapılan açıklamada da çok sayıda IŞİD militanının öldürüldüğü ve militanlara ait malzemeyle mühimmatın ele geçirildiği ifade edildi.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Cadılar Trump için ayin düzenleyip büyü yaptılar

Cadılar Trump için ayin düzenleyip büyü yaptılar Cadılar Trump için ayin düzenleyip büyü yaptılar. ABD Başkanı Donald Trump'ın koltuğu bırakması için harekete geçerek sosyal medyadan örgütlenen 'ABD'li cadılar' toplu halde 'bağlama büyüsü' yaptı.

DEAŞ'lı teröristlerin Whatsapp yazışmaları çözüldü

DEAŞ'lı teröristlerin Whatsapp yazışmaları çözüldü DEAŞ'lı teröristlerin Whatsapp yazışmaları çözüldü. DEAŞ soruşturmasında önemli bilgilere ulaşıldı. Örgütün Whatsapp grubunda çalışma yaptıkları bölgelerde görev yapan polisler hakkında mesajlar attığı ortaya çıktı.

Saddam Hüseyin'in torunu ABD Başkanı Trump'tan yardım istedi

Saddam Hüseyin'in torunu ABD Başkanı Trump'tan yardım istedi Saddam Hüseyin'in torunu ABD Başkanı Trump'tan yardım istedi. Irak'ın idam edilen devrik lideri Saddam Hüseyin'in torunu Mesut Uday Saddam Hüseyin, ABD Başkanı Donald Trump'a mektup yazarak İran'ın zorla tuttuğu akrabalarının cenazeleri için yardım istedi.

Müslüman Erkek oyuncu seçilen Mahershala Ali, Oscar'a layık görüldü

Müslüman Erkek oyuncu seçilen Mahershala Ali, Oscar'a layık görüldü Müslüman Erkek oyuncu seçilen Mahershala Ali, Oscar'a layık görüldü. 89. Oscar ödülleri sahiplerini bulmaya devam ediyor. En iyi yardımcı erkek oyuncu seçilen Mahershala Ali, bu dalda Oscar kazanan ilk Müslüman oyuncu oldu.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET