• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSUL'DA DAEŞ'Lİ TERÖRİST KENDİSİNİ BÖYLE HAVAYA UÇURDU

Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu! Musul operasyonunda köşeye kıstırılan DAEŞ militanı, başka çaresinin kalmadığını anlayınca, kendini havaya uçurdu.

19 Ekim 2016 Çarşamba 12:55
Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu

Peşmerge ve Irak ordusunun Musuloperasyonu 3. gününde devam ediyor. Operasyon sırasında CNN International kameralarına çarpıcı bir görüntü takıldı. Bölgede IŞİD militanlarını arayan Irak askerleri ve peşmerge güçleri örgütün kazdığı tünellerden birine denk geliyor. Tam da o anda tünelden çıkan IŞİD militanı yoğun ateş altına alınıyor.

 

KÖŞEYE SIKIŞTI, KARŞILIK VEREMEDİ, KENDİNİ PATLATTI

Köşeye sıkışan IŞİD militanı bir süre ateşe karşılık veremiyor. Başka çaresi kalmadığını düşünen militan bir süre sonra üzerindeki patlayıcıları infilak ettirerek intihar ediyor.

 

STRATEJİK YOLLAR VE NOKTALAR ELE GEÇİRİLDİ

Musul operasyonunda şu ana kadar stratejik yolların ve noktaların ele geçirildiği açıklandı.

 

Irak ordusundan yapılan açıklamada da çok sayıda IŞİD militanının öldürüldüğü ve militanlara ait malzemeyle mühimmatın ele geçirildiği ifade edildi.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli. Güvenlik analisti Metin Gürcan, DEAŞ'ın tehlikeli bir strateji uyguladığını belirterek "FETÖ ve PKK'dan farklı bir örgüt. Halkı, insanı, demokrasiyi, sosyal dokuyu hedefleyen bir örgüt." dedi.

Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir

Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir. Ukraynalı genç bilim insanı Olga Brovarets'in DNA'ların mutasyonu ile ilgili çalışmasının kanser tedavisinde çığır açabileceği belirtiliyor.

Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu

Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu. Güneş sisteminde rastlanan bir göktaşında dünya ekonomisinin 137 bin katı değerinde nikel, demir ve altın madenin bulunduğu açıklandı.

Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti

Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti. çin'de freni boşalan kamyonun saçtığı dehşette 4 kişi hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET