• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

MUSUL'DA DAEŞ'Lİ TERÖRİST KENDİSİNİ BÖYLE HAVAYA UÇURDU

Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu! Musul operasyonunda köşeye kıstırılan DAEŞ militanı, başka çaresinin kalmadığını anlayınca, kendini havaya uçurdu.

19 Ekim 2016 Çarşamba 12:55
Musul'da DAEŞ'li terörist kendisini böyle havaya uçurdu

Peşmerge ve Irak ordusunun Musuloperasyonu 3. gününde devam ediyor. Operasyon sırasında CNN International kameralarına çarpıcı bir görüntü takıldı. Bölgede IŞİD militanlarını arayan Irak askerleri ve peşmerge güçleri örgütün kazdığı tünellerden birine denk geliyor. Tam da o anda tünelden çıkan IŞİD militanı yoğun ateş altına alınıyor.

 

KÖŞEYE SIKIŞTI, KARŞILIK VEREMEDİ, KENDİNİ PATLATTI

Köşeye sıkışan IŞİD militanı bir süre ateşe karşılık veremiyor. Başka çaresi kalmadığını düşünen militan bir süre sonra üzerindeki patlayıcıları infilak ettirerek intihar ediyor.

 

STRATEJİK YOLLAR VE NOKTALAR ELE GEÇİRİLDİ

Musul operasyonunda şu ana kadar stratejik yolların ve noktaların ele geçirildiği açıklandı.

 

Irak ordusundan yapılan açıklamada da çok sayıda IŞİD militanının öldürüldüğü ve militanlara ait malzemeyle mühimmatın ele geçirildiği ifade edildi.

 

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE

Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE Maskeli soyguncu, telefon dükkanını böyle soydu TIKLA İZLE! Maskeli soyguncu, iş yerini böyle soydu.

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek! Kırım Başbakanı Sergey Aksenov, Kırım'ın Rusya'nın hatta tüm Karadeniz'in bir numaralı turizm merkezi olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi! Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı

Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı. Avusturya'nın Braunau kentinde bulunan Hitler'in 1889 yılında doğduğu ev Neo-Naziler tarafından sürekli ziyaret edilince yıkılması yönünde karar alındı.

KÖŞE YAZARLARI