• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÖĞRETMENLİKTEN ATILDI, STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE GİRDİ

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi! Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

19 Ekim 2016 Çarşamba 12:58
Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi

Amerika'da 17 yaşındaki öğrencisi ile yüzlerce kez ilişkiye girdiğini itiraf eden öğretmen, öğrencisinin kendisini baştan çıkardığını söyleyerek mağdur olduğunu söyledi.

 

NEREDEYSE HER GÜN İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Röpörtaj yaptığı bir televizyon programında mağdur olduğunu söyleyen 24 yaşındaki öğretmen Mary Beth Haglin, altı ay boyunca neredeyse her gün ilişkiye girdiği öğrencisine çıplak fotoğraf gönderdiğini söyledi.

 

2 YIL HAPİS CEZASI ALABİLİR

Öğretmen öğrencisine gönderdiği bir resimde siyah iç çamaşırları ile baştan çıkarıcı bir şekilde duvara dayanarak poz veriyor. Mahkeme devam eden öğretmen suçlu bulunması halinde en az iki yıl hapis cezası ile karşı karşıya kalabilir.

 

STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE BAŞLADI

Öğrencisi ile yaşadığı ilişki sonrası öğretmenlik mesleğinden atıla ve şuan bir stripz kulubünde çalışan öğretmen öğrencisinin kendisini baştan çıkardığı konusunda ısrar etti.

HER ŞEY İLTİFAT NOTLARIYLA BAŞLADI

Öğretmen, öğrencisinin ilk başlarda kendisine bir kağıt üzerine yazdığı iltifak notları verdiğini, öğrencinin bunu çok iyi bir ustalık ile yaptığını ve kendisinin bu duruma karşı koyamadığı söyledi.

 

"BENİ EN ZAYIF YERİMDEN YAKALADI"

Öğretmen şunları söyledi: "Öğrencim erkek arkadaşın ile problem yaşadığım bir dönemde beni en zayıf yerimden yakalayıp kendi lehine avantaja çevirdi. İlk başlarda öğrencim ile ilişki yaşamamın yasal olmadığını bildiğim için öğrencimin bana yaklaşımını göremezlikten geldim. Ama erkek arkadaşım ile ilişkim bittikten sonra erkek öğrencimin mesajlarına cevap vermeye başladım ve aramızda ilk fiziksel ilişki 2015 yılının ekim ayında başladı."

HER YERDE İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Ayrıca öğrencisi ile neredeyse her gün kendi arabasında, öğrencisinin arabasında, anne ve babasını evinde her gün ilişkiye girdiğini söyleyen öğretmen bir süre sonra öğrencisi ile arasındaki ilişkiyi bitirmeye çalıştığını ama öğrencisinin kendisini ilişkiyi bitirmesi halinde aralarında geçen her şeyi başkalarına anlatmak ile tehdit ettiğini söyledi.

 

BAŞKA BİR ÖĞRENCİ GÖRÜNCE BİTTİ

Öğrencisinden korktuğu için ilişkiyi bitiremeyen öğretmenin, öğrencisi ile birlikteliğini başka bir öğrenicinin kendilerini görmesinden sonra bitti. Öğrencisi ile ilişkiye girdiği için Washington'da öğretmenlik yaptığı okuldan kovulan öğretmen şu an gece kuluplerinde stripzçilik ve kucak dansçılığı yapıyor.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli

Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli Güvenlik uzmanı uyardı: DEAŞ'ın stratejisi çok tehlikeli. Güvenlik analisti Metin Gürcan, DEAŞ'ın tehlikeli bir strateji uyguladığını belirterek "FETÖ ve PKK'dan farklı bir örgüt. Halkı, insanı, demokrasiyi, sosyal dokuyu hedefleyen bir örgüt." dedi.

Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir

Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir Ukraynalı bilim insanının buluşu tıp dünyasında çığır açabilir. Ukraynalı genç bilim insanı Olga Brovarets'in DNA'ların mutasyonu ile ilgili çalışmasının kanser tedavisinde çığır açabileceği belirtiliyor.

Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu

Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu Uzaydaki meteorda dünyadakinden değerli altın bulundu. Güneş sisteminde rastlanan bir göktaşında dünya ekonomisinin 137 bin katı değerinde nikel, demir ve altın madenin bulunduğu açıklandı.

Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti

Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti Çin'de freni patlayan kamyon evleri biçti. çin'de freni boşalan kamyonun saçtığı dehşette 4 kişi hayatını kaybetti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET