• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

ÖĞRETMENLİKTEN ATILDI, STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE GİRDİ

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi! Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

19 Ekim 2016 Çarşamba 12:58
Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi

Amerika'da 17 yaşındaki öğrencisi ile yüzlerce kez ilişkiye girdiğini itiraf eden öğretmen, öğrencisinin kendisini baştan çıkardığını söyleyerek mağdur olduğunu söyledi.

 

NEREDEYSE HER GÜN İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Röpörtaj yaptığı bir televizyon programında mağdur olduğunu söyleyen 24 yaşındaki öğretmen Mary Beth Haglin, altı ay boyunca neredeyse her gün ilişkiye girdiği öğrencisine çıplak fotoğraf gönderdiğini söyledi.

 

2 YIL HAPİS CEZASI ALABİLİR

Öğretmen öğrencisine gönderdiği bir resimde siyah iç çamaşırları ile baştan çıkarıcı bir şekilde duvara dayanarak poz veriyor. Mahkeme devam eden öğretmen suçlu bulunması halinde en az iki yıl hapis cezası ile karşı karşıya kalabilir.

 

STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE BAŞLADI

Öğrencisi ile yaşadığı ilişki sonrası öğretmenlik mesleğinden atıla ve şuan bir stripz kulubünde çalışan öğretmen öğrencisinin kendisini baştan çıkardığı konusunda ısrar etti.

HER ŞEY İLTİFAT NOTLARIYLA BAŞLADI

Öğretmen, öğrencisinin ilk başlarda kendisine bir kağıt üzerine yazdığı iltifak notları verdiğini, öğrencinin bunu çok iyi bir ustalık ile yaptığını ve kendisinin bu duruma karşı koyamadığı söyledi.

 

"BENİ EN ZAYIF YERİMDEN YAKALADI"

Öğretmen şunları söyledi: "Öğrencim erkek arkadaşın ile problem yaşadığım bir dönemde beni en zayıf yerimden yakalayıp kendi lehine avantaja çevirdi. İlk başlarda öğrencim ile ilişki yaşamamın yasal olmadığını bildiğim için öğrencimin bana yaklaşımını göremezlikten geldim. Ama erkek arkadaşım ile ilişkim bittikten sonra erkek öğrencimin mesajlarına cevap vermeye başladım ve aramızda ilk fiziksel ilişki 2015 yılının ekim ayında başladı."

HER YERDE İLİŞKİYE GİRMİŞLER

Ayrıca öğrencisi ile neredeyse her gün kendi arabasında, öğrencisinin arabasında, anne ve babasını evinde her gün ilişkiye girdiğini söyleyen öğretmen bir süre sonra öğrencisi ile arasındaki ilişkiyi bitirmeye çalıştığını ama öğrencisinin kendisini ilişkiyi bitirmesi halinde aralarında geçen her şeyi başkalarına anlatmak ile tehdit ettiğini söyledi.

 

BAŞKA BİR ÖĞRENCİ GÖRÜNCE BİTTİ

Öğrencisinden korktuğu için ilişkiyi bitiremeyen öğretmenin, öğrencisi ile birlikteliğini başka bir öğrenicinin kendilerini görmesinden sonra bitti. Öğrencisi ile ilişkiye girdiği için Washington'da öğretmenlik yaptığı okuldan kovulan öğretmen şu an gece kuluplerinde stripzçilik ve kucak dansçılığı yapıyor.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Rusya'nın fırlattığı füze geri çakıldı

Rusya'nın fırlattığı füze geri çakıldı Rusya'nın fırlattığı füze geri çakıldı! Rusya'nın Hazar Denizi çevresinde fırlattığı füze, saniyeler içinde gönderildiği noktaya geri düştü.

ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında 6,8 büyüklüğünde deprem oldu

ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında 6,8 büyüklüğünde deprem oldu ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında 6,8 büyüklüğünde deprem oldu. ABD’nin Kaliforniya eyaleti açıklarında meydana gelen 6.8 büyüklüğünde ki deprem panik yarattı.

Çağatay Kılıç, Almanya'da Bahçekapılı'nın havalimanında alıkonulmasına tepki gösterdi

Çağatay Kılıç, Almanya'da Bahçekapılı'nın havalimanında alıkonulmasına tepki gösterdi Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Samsun'da yaptığı açıklamada TBMM Başkanvekili Ayşe Nur Bahçekapılı’nın Almanya’da havalimanında alıkonulmasına tepki gösterdi.

Ufolar enerjisini Güneş'ten mi alıyor? Nasa'dan kafaları karıştıran paylaşım

Ufolar enerjisini Güneş'ten mi alıyor? Nasa'dan kafaları karıştıran paylaşım Ufolar enerjisini Güneş'ten mi alıyor? Nasa'dan kafaları karıştıran paylaşım! NASA'nın paylaştığı son videolardan birinde, UFO'nun enerjisini Güneş'ten alarak hızlıca uzaklaştığı iddia ediliyor.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET