• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

RUSYA'DAN JET TÜRKİYE HAMLESİ: CHARTER SEFERLERİNE BAŞLIYOR

Rusya'dan jet Türkiye hamlesi: Charter seferlerine başlıyor! Rusya Ulaştırma Bakanlığı Türkiye'ye charter seferlerini başlatacaklarını duyurdu.

30 Haziran 2016 Perşembe 16:28
Rusya'dan jet Türkiye hamlesi: Charter seferlerine başlıyor

Türkiye ile Rusya arasındaki ilişkilerin yeniden başlatılmasının arından ekonomi alanında hıza adımlar atılmaya başlandı. Putin'in Rus turistlerin Türkiye'ye gitmesine müsade etmesinin ardından uçak hamlesi geldi.

 

SEFERLER BAŞLIYOR

Rusya Ulaştırma Bakanlığı Türkiye'ye charter seferlerini başlatacaklarını duyurdu.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü. Afganistan'ın doğusunda DEAŞ'ın kalesi olarak bilinen bölgeye düzenlenen hava harekatında 33 DEAŞ militanını öldürdü.

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor. Rusya ve Türkiye arasında pasaportsuz ve sadece kimlik kartları kullanarak gidiş geliş yapılmasına yönelik müzakereler tekrar başlıyor.

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor. Rusya'da binlerce kişi Başbakan'ın istifası için sokaklara döküldü. Dünya bu protestolarda, göstericilere uygulanan polis şiddetini konuşuyor.

Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü

Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü. Rusya Kazan'da yaşayan 22 yaşındaki genç kız, bir yandan sabah işe gidişini sosyal medyadan yayımlayıp diğer yandan da araba kullanırken geçirdiği kazada öldü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET