• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

RUSYA DEVLET BAŞKANI VLADİMİR PUTİN SAMSUN HAVALİMANINA İNDİ!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Samsun Havalimanına indi!. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bugün Türkiye'ye yapacağı ziyaret ise 17 Kasım 2005 tarihinde Samsun'a yaptığı ziyareti de hatırlattı.

10 Ekim 2016 Pazartesi 11:59
Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Samsun Havalimanına indi!

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin Samsun Havalimanına indi!. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bugün Türkiye'ye yapacağı ziyaret ise 17 Kasım 2005 tarihinde Samsun'a yaptığı ziyareti de hatırlattı.

 

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, bugün (10 Ekim 2016) Türkiye'ye gelerek Dünya Enerji Kongresine katılacak. 
 

Putin'in Türkiye'ye yapacağı ziyaretin iki ülke ilişkilerinde başlatılan normalleşme sürecine ivme kazandırması ve iş birliğinin daha da geliştirilmesine katkı sağlaması bekleniyor.


Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in bugün Türkiye'ye yapacağı ziyaret ise 17 Kasım 2005 tarihinde Samsun'a yaptığı ziyareti de hatırlattı. Rusya Devlet Başkanı Putin, 2005 yılında dönemin İtalya Başbakanı Berlusconi ile birlikte Samsun'a gelmişti.

 

Putin ve Berlusconi, 17 Kasım 2005 tarihinde Mavi Akım Projesi'nin resmi açılışı için Samsun'a gelmişti. Rusya Devlet Başkanı Putin ve dönemin İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi hava yolu ile Samsun'a gelerek Samsun-Çarşamba Havalimanında o yıllarda Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı olan Recep Tayyip Erdoğan tarafından karşılanmıştı.

 


Putin ve Berlusconi, 17 Kasım 2005 tarihinde Samsun için de önemi büyük olan Mavi Akım Projesi'nin resmi açılışını dönemin Türkiye Cumhuriyeti Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte yapmıştı.

 


Putin ve Berlusconi'nin 2005 yılında Samsun'a yaptıkları ziyarette ise geniş güvenlik önlemleri alınmıştı. 3 liderin Samsun buluşması nedeniyle 3 ülkenin istihbarat birimleri bir hafta boyunca havalimanı, BOTAŞ tesisleri ve yol güzergahı üzerinde çalışma yaptı ve alınacak önlemleri tesbit etti. Putin ve Berlusconi'nin Samsun ziyareti nedeniyle kente giriş yapmak isteyen kapalı kasa araçlar didik didik arandı. Akaryakıt tankerleri Çarşamba ilçesine sokulmadı. Çevre illerden gelenlerle birlikte 3 bin polis ile 500 asker de çevre güvenliği sağladı. Yol boyunca 3 ayrı noktada arama yapıldı. Sivil araçlar bölgeye yaklaştırılmadı. Akreditasyon yaptırmayan araçlarında bölgeye girişine izin verilmedi.

 

--------------------------------

Президент России Владимир Путин совершил посадку в аэропорту Самсун!. Визит российского президента Владимира Путина в Турцию сегодня совершит визит в Самсун 17 ноября 2005 года напомнил.

 

Президент России Владимир Путин сегодня (10 октября 2016 г.) приехал в Турцию для участия во Всемирном энергетическом конгрессе.

 

Визит Путина в Турцию будет, как ожидается, способствовать дальнейшему ускорению развития сотрудничества и инициировали процесс нормализации отношений между двумя странами.

 

Визит российского президента Владимира Путина в Турцию сегодня совершит визит в Самсун на 17 ноября 2005 г. отозван. Срок полномочий президента РФ Владимира Путина в 2005 году он приехал в Самсун с премьер-министром Италии Сильвио Берлускони.

 

Путин и Берлускони 17 ноября 2005 года проект Blue Stream, пришел в Самсун для официального открытия. Президент России Владимир Путин и тогдашний премьер-министр Италии Сильвио Берлускони приехал в Самсун Самсун-среду в аэропорту воздуха в те годы был встречен Республики Премьер-министр Турции Реджеп Тайип Эрдоган.

 

Путин и Берлускони сделал в ноябре 2005 года с 17 большое значение для Самсуне, официальное открытие периода Голубой поток проекта Республики Премьер-министр Турции Реджеп Тайип Эрдоган.

 

Путин и Берлускони их визит в Самсуне в 2005 году было принято масштабные меры безопасности. 3 лидер аэропорта Самсун на неделю из-за подразделением разведки трех стран встречаются, Botas средства и способ, которым он работает на маршруте и были определены меры, которые необходимо предпринять. Путин и Берлускони фургоны, которые хотели войти в город из-за визита Самсун Мы говорим, что мы говорим, проходит обыск. Бензовозов был введен в среду район. 3 тысячи 500 солдат вместе с полицией из соседних городов также обеспечивает экологическую безопасность. поиск был выполнен в 3-х различных точках вдоль пути. Гражданские транспортные средства приближения при условии. Аккредитация взятие не было позволено войти в область в автомобиле.

Kaynak: Samsun Kent Haber

DİĞER HABERLER

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü

DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü DEAŞ'ın kalesine bomba yağdırdılar, 33 militan öldürüldü. Afganistan'ın doğusunda DEAŞ'ın kalesi olarak bilinen bölgeye düzenlenen hava harekatında 33 DEAŞ militanını öldürdü.

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor

Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor Rusya'ya pasaportsuz giriş için görüşmeler başlıyor. Rusya ve Türkiye arasında pasaportsuz ve sadece kimlik kartları kullanarak gidiş geliş yapılmasına yönelik müzakereler tekrar başlıyor.

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor

Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor Rus polisi eylemcilere şiddet uyguluyor. Rusya'da binlerce kişi Başbakan'ın istifası için sokaklara döküldü. Dünya bu protestolarda, göstericilere uygulanan polis şiddetini konuşuyor.

Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü

Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü Rusya'da genç kız VK'dan canlı yayın yaparken öldü. Rusya Kazan'da yaşayan 22 yaşındaki genç kız, bir yandan sabah işe gidişini sosyal medyadan yayımlayıp diğer yandan da araba kullanırken geçirdiği kazada öldü.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET