• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

RUSYA DIŞİŞLERİ BAKANI LAVROV İLE ABD DIŞİŞLERİ BAKANI KERRY'DEN SURİYE ZİRVESİ

Rusya Dışişleri Bakanı Sergei Lavrov ve ABD Dışişleri Bakanı John Kerry, İsviçre’nin Cenevre kentindeki bir araya geldi. Görüşmenin sonucunda bir anlaşma imzalanıp imzalanmayacağı hala belirsiz.

26 Ağustos 2016 Cuma 14:53
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov ile ABD Dışişleri Bakanı Kerry'den Suriye zirvesi

Cenevre’de yapılan görüşmede Suriye’de yaşanan son gelişmelerin ve olası askeri işbirliğinin ele alınması bekleniyor.

 

Kerry ve Lavrov, bu yıl içinde yedinci kez bir araya geliyor. Bakanlar son olarak 15 Temmuz’da Moskova’da görüşmüştü. 

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

DİĞER HABERLER

Gana'da bir adam erkeklerin cinsel organına dokunarak büyüteceğini iddia ediyor

Gana'da bir adam erkeklerin cinsel organına dokunarak büyüteceğini iddia ediyor Gana'da bir adam erkeklerin cinsel organına dokunarak büyüteceğini iddia ediyor! Gana'da sihirli dokunuşlarıyla kadınların göğüslerini, erkeklerin cinsel organlarını büyütebileceğini öne süren adamın önünde insanlar kuyruk oluşturdu.

Güney Kore'nin düşmanı Kuzey Kore'nin gizli tünelleri bulundu

Güney Kore'nin düşmanı Kuzey Kore'nin gizli tünelleri bulundu Güney Kore'nin düşmanı Kuzey Kore'nin gizli tünelleri bulundu! Güney Kore, Kuzey Kore'nin 30 bin askerinin bir saat içinde yer altına inebileceği tünel ağını ortaya çıkardı.

Donald Trump'ın araba kullanması yasaklanacak

Donald Trump'ın araba kullanması yasaklanacak Donald Trump'ın araba kullanması yasaklanacak! ABD'de yeni ve eski başkanların kamuya açık yollarda araba kullanması yasak olduğu için büyük bir araba koleksiyonuna sahip Donald Trump, sürücülüğe ara vermek zorunda.

Valeri Spiridonov'un kafası başka bir vücuda nakil olacak

Valeri Spiridonov'un kafası başka bir vücuda nakil olacak Valeri Spiridonov'un kafası başka bir vücuda nakil olacak! Medyada "kafa nakli" olarak kısaca tanımlanan, 40 milyon dolarlık ilk cerrahi operasyonun, 2017 yılında gerçekleşmesi kesinleşti.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET