• 3,602 TL

  • 3,784 TL

  • 143,58 TL

  • 88.531

ncekiler Sonrakiler

TEHLİKE OLUŞTURAN 100 ALMAN VATANDAŞI TÜRKİYE'YE ALINMADI

Tehlike oluşturan 100 Alman vatandaşı Türkiye'ye alınmadı. 2017 yılının başından bu yana 100 kadar Alman vatandaşının Türkiye havalimanlarından ülkeye giriş yapmalarına izin verilmedi.

14 Nisan 2017 Cuma 19:25
Tehlike oluşturan 100 Alman vatandaşı Türkiye'ye alınmadı

Tehlike oluşturan 100 Alman vatandaşı Türkiye'ye alınmadı. 2017 yılının başından bu yana 100 kadar Alman vatandaşının Türkiye havalimanlarından ülkeye giriş yapmalarına izin verilmedi.

 

ALMAN HÜKÜMETİNDEN ŞEFFAF OLUN TALEBİ
Almanya'nın Avrupa İşlerinden Sorumlu Devlet Bakanı Michael Roth, giriş yasağı getirilen Almanlar için federal hükümetinin aldığı önlemler konusunda yöneltilen soruya, "Federal hükümet, bu konuda harekete geçerek Türk hükümetinden giriş yasağı getirilenlere dair mümkün olduğunca şeffaf olunmasını ve alınan kararların yeniden değerlendirilmesi imkânını talep etti." yanıtını verdi.

 

KAMU GÜVENLİĞİNE TEHLİKE OLUŞTURANLAR ALINMADI
Sol Parti'nin soru önergesi üzerine Alman Dışişleri Bakanlığı'nın verdiği cevapta söz konusu kişilere genellikle 'kamu güvenliğine tehlike oluşturdukları' gerekçesiyle giriş yasağı getirildiği belirtildi.

Kaynak: ensonhaber

DİĞER HABERLER

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı

Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı Rus yazar Erdoğan ve referandum için yazı kaleme aldı. Rus yazar Marina Borisova, referandumdan 'evet' çıkması halinde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hristiyan dünyasına karşı güçleneceğini ifade etti.

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı

Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı Kuzey Kore askeri geçit töreninde gövde gösterisi yaptı. 15 Nisan Kuzey Kore'nin kurucu lideri Kim Il Sung'un doğum günü. Bu doğrultuda askeri törenler yapılıyor.

Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar

Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar Ekonomist Nafez Zouk: Evet çıkarsa Türk varlıkları ralli yapar. Oxford Economics'in Kıdemli Ekonomisti Nafez Zouk, Türkiye'deki piyasaları değerlendirdi.

Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı

Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı Libya açıklarında 100 sığınmacı taşıyan bot battı. Libya açıklarında 100 kişinin bulunduğu sığınmacı botunun battığı bildirildi.

KÖŞE YAZARLARI

ANKET