• 2,929 TL

  • 3,319 TL

  • 126,390 TL

  • 78.146

ncekiler Sonrakiler

TERÖR ÖRGÜTÜ PYD'NİN ELİNDEKİ İLÇEDE BÜYÜK PATLAMA

Terör örgütü PYD'nin elindeki ilçede büyük patlama! Suriye'de terör örgütü PYD'nin kontrolündeki Tel Abyad'ta belediye binası yakınlarda patlama oldu. Patlamada 5 kişi öldü, çok sayıda kişi de yaralandı.

29 Haziran 2016 Çarşamba 12:28
Terör örgütü PYD'nin elindeki ilçede büyük patlama

Suriye'nin Rakka kentine bağlı Tel Abyad ilçesinde patlama meydana geldi. AA muhabirinin yerel kaynaklardan aldığı bilgiye göre, terör örgütü PYD'nin kontrolündeki Tel Abyad'da belediye binası yakınlarında park halindeki araçta patlama oldu.

 

CANLI BOMBA ÜZERİNDEKİ PATLAYICILARI İNFİLAK ETTİRDİ

Reuters'ın haberine göre canlı bomba, PYD kontrolündeki kasabada yerel idare binasının içinde üzerindeki patlayıcıları infilak ettirdi.

 

5 KİŞİ ÖLDÜ ÇOK SAYIDA YARALI VAR

Saldırıda 5 kişi ölürken, çok sayıda kişi de yaralandı. Tel Abyad, muhaliflerin denetimindeyken 30 Haziran 2015'te IŞİD'in eline geçmiş, 1 yıl sonra da kasabanın kontrolü PYD'ye geçmişti.

Bu arada, patlama sonrası Şanlıurfa'dan Akçakale Gümrük Kapısı'na çok sayıda ambulans sevk edildi.

Kaynak: Ajanslar

DİĞER HABERLER

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek

Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek Rus turistler Antalya yerine Kırım'a gidecek! Kırım Başbakanı Sergey Aksenov, Kırım'ın Rusya'nın hatta tüm Karadeniz'in bir numaralı turizm merkezi olma potansiyeline sahip olduğunu söyledi.

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi

Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi Öğretmenlikten atıldı, striptiz kulübünde işe girdi! Amerika'da öğrencisiyle ilişki yaşadığı ortaya çıktıktan sonra öğretmenlikten atılan 24 yaşındaki Mary Beth Haglin, şimdilerde striptiz kulüplerinde sahne alıyor.

Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı

Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı Avusturya Adolf Hitler’in doğduğu evi Neo-Naziler yüzünden yıkma kararı aldı. Avusturya'nın Braunau kentinde bulunan Hitler'in 1889 yılında doğduğu ev Neo-Naziler tarafından sürekli ziyaret edilince yıkılması yönünde karar alındı.

İşte dünyanın en gür saçlı bebeği

İşte dünyanın en gür saçlı bebeği İşte dünyanın en gür saçlı bebeği! İngiltere'de henüz 10 haftalık olan bebeğin saçları, görenleri şaşkına çeviriyor.

KÖŞE YAZARLARI